Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi volt anyósod/apósod eddigi...

Mi volt anyósod/apósod eddigi legaljasabb húzása veled szemben?

Figyelt kérdés

A kérdés adott.

Félreértés ne essék, nem szidni-hordani akarom az anyóst/apóst, pusztán kíváncsiságból kérdezem.

Köszönöm ha válaszolsz!


2020. jan. 23. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a páromat (exemet) belerángatta egy hitelbe, ahová a páromnak nagyon sok pénzt kellett fizetnie. Már nem a párom.
2020. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsénk van (és nekik is) após 85 anyós 81 éves mindeddig max kisebb nézeteltérés volt nem több mint saját szüleimmel. 59 vagyok, kisfiamoznak és tényleg szinte haverok vagyunk.
2020. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Férjem hozott egy rossz döntést, vagyis kilépett apuci cégéből és másik szakmát választott. Ezért én lettem a hibás (holott én is csak utólag tudtam meg). Cserébe egy féligaz pletykát terjesztettek, amiben én voltam a gonosz meny. 3 évig nem beszéltem velük.
2020. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Ha valami nem tetszik nekik vágjàk a pofàkat és megjegyzéseket tesznek.

A szüleim a nagy táv miatt ritkàn jönnek inkàbb mi megyünk hozzàjuk,

teszik a megjegyzéseket a hátam mögött

Szànalmas mind a 2.Manipulativ narcisztikus anyos megspecizve az alkoholista apossal.

Tökelet emberek tökeles multal.Aha elsülyednek szegyenemben miket tettek nem hogy még verem a melem h ki vagyok én.

Ha adnak valamit(hiaba tiltakozol)üzletböl adjak

Cserebe kemenyen visszavarnak

az ilyen nem anya es apa szerintem...

2020. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Elkésett az esküvőnkről, befekudt az ágyunkba aludni - az esküvőnkön -.
2020. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Az én anyósom, amikor elvetéltem, azt terjesztette, hogy abortuszom volt... Nem győztem kimagyarázni magam, mindenki úgy nézett rám, mint egy gyilkosra :( pedig pontosan tudta, hogy ez nem igaz, így legalább kitalált egy sztorit, amit ő maga elhitt, és tudott nyilvánosan utálni. Azóta sem beszélek vele, számomra a gyerek szent dolog. Szerencsére azóta két kisfiam született :)
2020. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%

Ketto volt ami nagyon rosszul esett, masnap mentunk volna idopontot foglalni az anyakonyvi hivatalba az eskuvonkre, erre csorog a telefonom h ott van, delben van idopont es este 6kor, valasszak. Vmi ismerose dolgozott ott.

Mondtam h 18ora tokeletes mert akkor szertartas utan atsetalunk vacsorazni, nem kell a vendegeket sem szorakoztatni estig, sem elkuldeni h jojjenek vissza este. Visszahivott 5perc mulva h lefoglalta a deli 12 orat. Egesz nap zokogtam.


A masik,amikor az osszes felretett penzunket odaadtuk neki kolcsonbe, majd honapokkal kesobb,amikor megszorultunk,megkerdeztuk h vissza tudja-e adni, kozolte h felvesz egy atfogo hitelt az osszes tartozasara csak irjuk ala a kezesseget es akkor visszaadja a mienket... vegul elvaltunk es az ugyved belefogalmazta ezt az osszeget is az ex tartozasaiba, aki a munkahelyetol vett fel kolcsont h az anyja tartozasat visszaadja nekem (eredetileg a szuleimtol kaptuk a penzt).

De volt kismillio bosszusag,a valas legnagyobb pozitivuma az volt h nem szerepel tobbe napi szinten az eletemben.


Jah es persze ne felejtsuk el h az eskuvon, amikor vonultunk befele, karon ragadta apamat es athuzta a volegeny oldalara,maganak pasinak. Apam vagy nem volt eleg tokos v nem akart balhet csinalni 5mp-el azelott h odaerunk az anyakonyvvezeto ele,de vegig azon az oldalon maradt a szertartas alatt, anyam pedig leforrazva a ket nagymamaval az en oldalamon, ezzel meg is alapozta anyam egesz esti hangulatat:/

2020. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Legaljasabb az volt, mikor megszületett fiunk, masnap bejött megnezni a babát, ablakon keresztül, fia ott állt nagybüszkén mellette, anyós meg közölte fiávak, ez nem is hasonlít rád, nem a te gyereked, hülye vagy ha felneveled .

Volt még pár dolog, de én nem foglalkoztqm vele, az bántotta a legjobban, levegőnek neztem :)

2020. jan. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem ismerem az anyósomat és nem is fogom. 15 évvel ezelőtt a férjem akkori párját lek*rvázta. Az volt az utolsó alkalom, hogy találkozhatott azzal az emberrel, aki a férjem aktuális párja. Az esküvőnkre se volt meghívva, nem is hiányzott, az unokáját se ismeri. Természetesen úgy gondolja, hogy ez mennyire igazságtalan, de hát a dolgoknak következményei vannak.
2020. jan. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem érdeklik az unokái
2020. jan. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!