Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nálatok is vannak ilyen...

Nálatok is vannak ilyen megkülönböztetések anyós részéről az unokákkal szemben?

Figyelt kérdés

Nem vagyok anyagias de azért szerintem amit anyósom csinál az nagyon nagy megkülönböztetés. Férjem nővérének van 2 lánya. 3 és 9 évesek. Születésükkor az anyjuknak adott 200.000ft-ot mindkettőnél. Azóta minden szülinapjukra 150.000 ft-ot ad természetesen az anyjuknak hogy vegye meg ami kell nekik.

Nos amikor a mi lányunk megszületett semmit nem hozott csak egy üveg almalevet. Lányunk 1. szülinapjára pedig vett egy 2000ft-os hintát.

Tényleg egyáltalán nem érdekelt sose az ilyesmi de azért nagyon rosszul esik, hogy ennyire szinte semmibe veszi a lányunkat.


2019. szept. 15. 00:48
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem kérdezed meg anyósodat, hogy mi a baja a lányoddal? Ha azt mondja semmi, akkor kérdezd meg, miért különbözteti meg , miért nm kapja azt amit a lányok is.
2019. szept. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 Savlekotő ***** válasza:
86%
Kérdezz rá,valószínű a gyereket bünteti ezzel h rossz anyától lett. Ilyen esetben anyósnak a gyerek anyjával van az igazi gondja ami unokán csapódik le aki annyit érzékel h ő kevesebb stb.. Ergo az anyós valamiért téged nem kedvel,a gyereked belőled van,igy ő se a szíve csücske..
2019. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%

Hat valoszinuleg szivesebben ad penzt a lanya, mint a menye kezebe. Szerintem nem kedvel teged, es sajnos a gyereket hasznalja arra, hogy ezt kimutassa.

En ugyan egy szot sem szolnek, de pl. szulinapra nem hivnam stb. Intezze el a koszontest egy telefonhivassal es kesz.

2019. szept. 15. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
90%
Valamiért téged nem szívlel! Próbáld meg a párodon keresztül megtudni az okát.
2019. szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
89%
a fėrjed mit szól ehhez?
2019. szept. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%
Megertem h rosszul esik, es nehez figyelmen kivul hagyni. Ferjed kerdezzen ra.
2019. szept. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
84%

A lányának adja és nem az unokanak igazából. :D A fiaval(te ferjed) milyen a viszonya?

Amugy nalunk is van megkülönböztetés, de nem ennyire... Pedig az en anyosomnak csak fiai vannak. Nem en vagyok a kedvenc menye, a fiam nem a kedvenc unoka.. Meglatszik. De hat ez van🤷‍♀️

2019. szept. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
36%
Nos, a lányával nyilvan közelebbi a viszony, mint a fiaval. Eselyes, hogy ott pl azonnal latta a babakat szuletes utan, esetleg oda is költözött hozzájuk segíteni, stb. , nálatok, mivel neked csak az anyósod, valószínűleg csak napokkal később lathatta, max vendegsegbe mehetett, stb. Ilyen elozmenyek után simán előfordulhat, hogy megkülönbözteti a gyerekeiteket. Nem jó ez, de nem tudsz vele mit csinálni,
2019. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
70%

Fontos lenne tudni milyen a viszonya a pároddal.

Ez a 150 ezres pénz minden szülinapkor oda lett adva?

Szerintem erről beszélj a férjeddel, meg az anyósoddal is, mert ez tényleg durva.

2019. szept. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
61%
Milyen színvonalon éltek? És a férjed nővérének családja? Nem kell rögtön arra gondolni, hogy mélységesen utál. Az is lehet, hogy nekik jobban szükségük van a pénzre, és ezért lettek így kisegítve.
2019. szept. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!