Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nőként megbíztok párotok...

Nőként megbíztok párotok szüleiben? Volt, hogy megbántátok a bizalmatok osztogatását velük szemben?

Figyelt kérdés
Mi arra kényszerültünk,hogy elhallgassunk dolgokat. Ami mindenkire tartozhat azt közöljük. Egymás iránti tisztelet megvan.Én vagyok a nő.

2019. nov. 9. 16:47
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
A kéretlen tanácsok miatt párom se közöl számos tényt.
2019. nov. 9. 16:48
 2/28 A kérdező kommentje:
Mármint szülőknek,nem nekem. Elnézést!:)
2019. nov. 9. 16:49
 3/28 anonim ***** válasza:
57%

Nincs gondom az anyósékkal és nem élünk úgy, hogy bármit is titkolni kellene előttük.

Én egyébként sem bírom az ilyen "titokzatoskodókat" egyik generációban sem, mert vagy többet gondolnak magukról a kelleténél, vagy van valamilyen vaj a fejükön.

Nyilván ha hüvelygombám vagy nemi bajom lenne nem dicsekednék vele senkinek, nem csak az anyóséknak nem, de a saját szüleimnek sem. A hétköznapi, tisztességes életünkön meg nincs mit rejtélyeskedni.

2019. nov. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
35%
Mi az a baromi nagy államtitok, amit nem lehet elmesélni a barátod szüleinek, Mata Hari?:D
2019. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Természetesen ilyesmit én sem mondok el senkinek. Utazásainkról ferdített történetek,hogy mit ettünk ettől kapok görcsöt,mindig mást mondunk mert ha néha rendelünk az muszáj kettőnk közt maradnia.. Ha a meghívásra nem érünk oda párom kitalálja miért amikor nem úgy van de azt mondta kerüljük el a miért ugyangyertekmármost kérdéssorozatot. Én látok mindent,tudom mi van de mindent észben kell tartanom mit mondtunk. Én is azt érzem a szülein talán jobb így túl sok lenne a kérdés.
2019. nov. 9. 17:02
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

Eleinte az volt, hogy mindig leültettek, meghallgattak, jóízűen beszélgettünk, így 1,5 év alatt kialakult egy bizalmas viszony, nagyon megszerettem őket. Viszont mostanában, ahogy a további tanulásról van szó (Msc), és valami olyat akarunk választani, ami nekik nem tetszik, itt bújt ki a szög a zsákból... le vagyunk nézve, a mi véleményünk nem számít, a mi tapasztalatunk nem számít, pedig mi vagyunk azok, akiknek ezt el kell dönteni, mi látunk bele, ők meg kis faluból komolyan mihez tudnak hozzászólni? De most derült ki, hogy se a saját unokájukat, se engem nem vesznek komolyan. Óriásit csalódtam bennük. De ugyanaz a dolog a vallással kapcsolatban. Olyan ksi rendesnek tűntek eleinte, hogy járunk templomba, még néha el is mentem velük, aztán kiderült, hogy nagyon ítélkezők és felészínesek. Még a másik nagyi is megmondta róluk, hogy utálja őket, mert kétszínűek. És tényleg így van. Ha én főzök, az ,,semmi", hiába teli gyomorral jövünk haza, ebédelve, de délután 2-3-kor: ,,nem esztek valamit? Normálisat?" Csinálok normális leves + másodikat is, de ,,normálisat?", totál kivagyok tőlük néha :D Meg emlékszem, amikor beszélgettünk arról, hogy milyen lakást szeretnénk majd egyszer, én pedig mondtam, hogy manapság már alap a mosogatógép, szárítógép stb, és már nézegetem is, hogy milyenek vannak, meg nem is olyan drága, mint régen, erre: ,,minek az? van az embernek két keze mosogatni...szárítógép meg nincs 300 ezer forint alatt, a ruha úgyis megszárad, minek az..." És a barátom mondta, hogy ne adjak a véleményükre, mert már 2 hete ott van a szárítógép a fürdőben, több funkciós, úgyhogy nem sajnálták rá a pénzt.

Úgyhogy én így utólag nagyon megbántam, hogy személyesebb dolgokat is megosztottam velük. Hiába kérdezték meg akkor is, hogy miről mit gondolok, csak tudni akarták, milyen vagyok. Komolyan venni? Áh. Úgyhogy én már csak max közölni fogok tényeket. És ennyi.

2019. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Hol párom szól hogy ferdítdünk a sztorin hol én ha muszáj. & Gondolok a saját dolgaimra mit nem kéne velük megosztanom?
2019. nov. 9. 17:04
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Mi rosszat írtam? :D


Amúgy én semmit nem osztanék meg velük. Mindent csak megfontolással. A lényeg, hogy ha meg is osztol velük bármit, akkor is légy hatázotott és ne engedd magad befolyásolni.

2019. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
Vagyis hazudoztok. Ennek mi értelme? Előbb-utóbb belegabolyodtok, nem tudjátok majd mikor mit hazudtatok, inkább ne mondjatok semmit, vagy mondjátok meg becsületesen, hogy semmi közük hozzá.
2019. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
72%
Basszus, ha már azon hazudoztok, hogy mi volt az ebéd, akkor veletek vannak gondok! Nem hiszem, hogy FELNŐTT emberek nem tudnak egy ilyen témát helyén kezelni!
2019. nov. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!