Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy lehet együttélni az...

Hogy lehet együttélni az anyóssal?

Figyelt kérdés
Nem birom elviselni mára az anyósomat, ha meglátom olyan ideges leszek. A héten magas lett a pulzusom mert úgy felhúzott, hogy nem igaz. Az elején még olyan jó volt minden, mivel egyik mamám sem foglalkozott velem igazán, így örültem az elején neki, hogy ő más. Sajnos tévedtem. Hogy lehet ezt túlélni? Most 11 hós a babám és egész nap el kell viselnem a kedves mamit. Játsza állandóan a hülyét a butát, a páromnak meg mindig nyalizik. Meg úgy csinál mintha annyi mindent megtenne, de csak akkor ha a párom otthon van. Párom meg azt mondja h ne foglalkozzak a mamával csak a babával és vele.
2020. jan. 24. 10:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy
2020. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy. Ha ennyire idegesít el kell költözni.
2020. jan. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Sehogy sem lehet.
2020. jan. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha szerelmed, a gyermeked apja, azt mondja, hogy "ne foglalkozz a mamával, csak a babával és vele" - akkor úgy gondolod, mi ennél jobb tanácsot tudunk adni? Szerintem nem, fogadd meg az ő javaslatát.
2020. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%

Csak úgy, ha mindenki kisebbíti a másik hibáját és felnagyítja a másik jó tulajdonságát!

De sajnos ez fordítva szokott lenni.

A menyecske odaköltözik az anyóshoz, de úgy akar élni, mintha ő lenne a ház asszonya, amit az anyós nem enged.

És itt kezdődik a két nő rivalizálása és egymás megnyomorítása.

Te ideges vagy és magas a pulzusod ha meglátod!

Anyósnak meg 200 lesz a vérnyomása miattad!

Na! Akkor ki költözzön el?

2020. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
33%

#5-nek


Nem látunk a dolgok mögé, amit közölni akarsz inkább ne.

2020. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

"Nem látunk a dolgok mögé"


Valóban nem, de nem furcsa, hogy itt minden meny egy földreszállt angyal csak az anyósok a rosszak, gonoszak? 😅


Nekem pld. nem volt bajom az anyósommal, ő sem volt tökéletes ahogy én se, de azért kijöttünk egymással. Egy kapcsolat milyensége mindig 2 emberen múlik, nincs olyan, hogy az egyik tökéletes a másik meg maga a sátán.

2020. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanúgy lehet elviselni, mint ahogy az anyósnak titeket. Miből gondolják itt sokan, hogy az anyósnak, avagy a már saját rendszerükhöz szokott idősebb szülőknek sokkal könnyebb alkalmazkodni a saját házukban másokhoz?


Költözzetek el és mindenki boldog lesz.

2020. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen jól együtt lehet élni az anyóssal (nekünk sikerült).

A titok: olyan anyós és olyan meny kell hozzá...

2020. jan. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Konkrét példát tudsz irni, mert egy kis türelemmel mindent meg lehet oldani, ha akarja mind2 fél.
2020. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!