Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Igaz hogy nem szabad az...

Igaz hogy nem szabad az anyóssal egy utcába költözni?

Figyelt kérdés
Sajnos most szeretnék építkezni, de telek még nincs és pont most jelöltek ki újabb családi házhoz telkeket az anyósomék utcájának végében, gyalog kb. 1 perc. Na most anyósomék teljesen be vannak indulva hogy egyértelmű hogy ott építkezünk, milyen jó lesz hogy papucsban át tudnak majd jönni. Sőt a telket is megvették már. Egyetlen utolsó cérnaszálam hogy az ő nevükön van és nem is akarják ránk iratni, ez tartja vissza a férjemet.
2019. dec. 9. 16:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
NE!!!
2019. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%
Én nem mennék. Őszintén szólva jobb kellő távolságra lakni a szülőktől,pont azt elkerülve amit anyósod mondott..ha unatkozni fog,ott lóg majd egész nap. Még ha szereted is,akkor is sok egy idő után. Írom ezt úgy,hogy én is jól elvagyok anyósékkal,de azért kell némi távolság,magánélet. Mellesleg en se fogadnám el a telket se.. valahogy kisakkoznám,hogy én vegyem meg. Sose tudni mikor romlik meg a viszony,aztán lehet majd hallgatni,hogy az az övék meg ők vették nektek,etc.
2019. dec. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
83%
Igaz .
2019. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
szeretnénk építkezni*
2019. dec. 9. 16:47
 5/49 anonim ***** válasza:
80%
de miért kell ugyanabban a faluban leélni az egész családnak az egész életét? ráadásul 100 méterre egymástól. borzasztó az egész. egy élet munkáját feltenni ilyen borzalmas helyzetre...
2019. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
91%

Első pont, hogy olyan telekre nem építkezek, ami nem az enyém. Amíg más nevén van, beleszólhatnak mindenbe. Eladni, elköltözni se tudsz, ha megromlik a viszony. Egy háznyi pénzt költeni arra,amivel nem rendelkezhetsz... komolyan?

Második pont, a túl közeli anyós, após túl nagy beleszólási, segítési kényszert érezhet az életetekbe, nincs titok, váratlan dolog, hisz mindig lát. A vasàrnapi kötelező ebéd, a napi beugrás az unoka miatt, a napi jó tanácsok, sose lehetnél teljesen önálló. Csak ha szívtelen dög leszel és elzavarod őket.

Kell ez bárkinek, aki önálló felnőttnek érzi magát?

2019. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
Igazából szerintem egy településen sem...
2019. dec. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
96%
Családja válogatja. Én az anyósommal laknék egy utcában, egyáltalán nem tolakodó fajta, jól kijövünk. De a saját szüleimmel nem laknék egy utcában mert az anyám folyton a nyakamra járna "segíteni" és furcsán is érezném magam napi szinten eljárni az előtt a ház előtt ahol felnőttem...
2019. dec. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyósom 3000 kilométerre lakik.

Nagyon kedves szeretem de nem.

Meg a saját anyámmal sem. Max akkor ha ez lenne a végső megoldás.

Ha unatkoznak akkor atjarkalnak, ha gyerek születik "segítenek" stb.

Nem nem nem. Ne tudjon anyós atmenni "papucsban"

2019. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
92%

160 km a tuti.

Kizart, hogy így bevállaljam, es meg a nevemre se kerülhet ?

Ha megvettek, építsenek rá magukbak házat !

2019. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!