Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tehetnék a barátom édesany...

Mit tehetnék a barátom édesanyjával? Megfojt minket, tapad, és úgy érzem hogy féltékeny is rám.

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Nekem ő az első barátom,igazából jól megvagyunk az eleje óta. Persze voltak viták,de kijelenthetem,hogy harmonikus a kapcsolatunk. Az édesanyja viszont az eleje óta ellenzi a kapcsolatunkat. Kíváncsi voltam hogy csak velem ilyen ellenséges-e,vagy voltak-e még lányok akikkel ilyen volt,és kiderült,hogy több lányt tulajdonképpen elüldözött a barátom mellől. Én próbálok barátságos lenni,a barátom édesapjával nagyon jó a kapcsolatom,de az anyja egyszerűen kiszámíthatatlan,és merem állítani,hogy aljas dolgokkal akar engem rossznak beállítani. Turkál a fehérneműim között,hogy én mit viselek,ránknyitott többször szex közben,és szándékosan rámol,hangoskodik az ajtó előtt ha nem is nyit be hozzánk. Együtt vacsorázunk,ebédelünk ha úgy alakul,vannak családi programok,de neki ez nem elég,mert a kapcsolatunkban harmadik akar lenni. Lassan már az ágyba is befekhetne mellénk,annyira tapad :( már nem mehetünk sehova nélküle,mert jön a passzív agressziójával,és megsértődötten ül,ameddig ki nem szedi belőle a fia, hogy mi bántja éppen. A barátomnak ezt már többször megemlítettem finoman,és egy kis idő után belátta hogy tényleg aljasan,célozgatva próbál szurkálódni... Mindig lebutáz,aláássa az önbizalmam az apró megjegyzéseivel. Ha vásárolok valami ruhát magamnak,akkor addig hisztizik ameddig meg nem mutatom meg neki. Szóval tényleg nem tudom hogy ebben a helyzetben mit tegyek, mert már kezdek tőle szorongani,akármikor a barátomnál vagyok és ő is ott van :( segítsetek kérlek. Köszönöm
2020. jan. 31. 22:38
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Imádom a barátait,az apját,szóval nekem tényleg fontos hogy a szeretteivel kijöjjek :( Nem értem
2020. jan. 31. 22:40
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Ritkítsd a kapcsolatot vele.
2020. jan. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
A fiam anyja ugyanezt csinálja a fiammal...részvétem.
2020. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
31%
Próbálj meg a kedvében járni. Ha úgy érzed mindent megtettél és mégsem vagy szimpatikus neki akkor kerüld ki amennyire csak tudod. Vedd semmibe, majd megunja. Kitartás!
2020. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
El kell költözni az anyóstól, ennyi
2020. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem egészséges az együttlakás.
2020. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Mért laktok ott? Semmit nem tehetsz vele, elköltözhetsz!
2020. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha vki ilyen hülye hogy odaköltözik anyóshoz,ez van.Legalább tanulsz belőle.
2020. febr. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Mondmeg az uradnak kezdjen valamit az anyjával mert ehez már pofa kell.. beszéljen vele hogy fékezze magàt ha szeret megteszi ha nem nem védjen be milyen urad van? Védjenbe ezeket elnézi a párod? Akkor az anyám asszony katonája mond meg neki hosszu távon nemlessz igy jo ha nemkezd valamit a helyzettel akk9r lelépsz.
2020. febr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
de járj át a barátodhoz hanem ő jöjjön el hozzád, ha pedig ott laksz költözzetek el. Anyós zsarolásának meg szimplán ne engedjetek. Csak azt lehet bántani aki hagyja.
2020. febr. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!