Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ennyire nem tud már miibe...

Ennyire nem tud már miibe belekötni?

Figyelt kérdés

Anyósomnak tegnap délelőtt fél napos programja volt. Én főztem rántott husit és rizst.

Ma bal lábbal kelt és elkezdett tombolni nekem. Szóba hozta hogy miért ne azt főztem meg amit ő kitalált hogy majd valamelyik nap megcsinálja (fokhagyma leves) mivel igy ezt ma KELLETT megcsinálnia, nem mintha tegnap ne lett volna rá fél órája.

Aztán azt mondta jobb lett volna ha tegnap megcsinálja a borsó levest és ma nem kellene főznie.

Hozzáteszem egy udvarban élünk de külön koszt és konyha. Senki nem tartott a fejéhez fegyvert amiatt hogy ne főzzön maguknak amiért én csináltam más ebédet és voltam szíves megkínálni őket.


2020. febr. 6. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
De látom te sem, kvittek vagytok. 😂
2020. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem pontosan.

Én nem kötözködök csak az hogy nekem áll mintha miattam kellene ma főzni mert én tegnap főztem......

2020. febr. 6. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez a kerdes ertelmetlen, megvalaszolhatatlan. Panaszkodni ferjnek vagy baratnonek kell.
2020. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ennyire.

Leszaromtabletta.

2020. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Biztos nem ízlett neki a főtt rántott hús.
2020. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Istenem, ez a főzésverseny.

Költözzetek el, menj vissza dolgozni.

2020. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
Hát mond meg neki hogy te magatokra főzöl, ő meg éhen is pusztulhat ha úgy tartja kedve. Nem panaszkodni kell, hanem ott a helyszínen helyre tenni a sárkányt.
2020. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell anyóssal/szülövel mág egy udvarban sem lakni...
2020. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így vagyunk de a főzésből sose volt gond. Az elején megbeszéltük, hogy külön háztartás, külön konyha minden nem kell egymáshoz igazodnunk. Miért kellene? Hisz külön konyhád van.
2020. febr. 7. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!