Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen gyakran mentek latogatn...

Milyen gyakran mentek latogatni? Jol erzitek magatokat parotok szuleinel? Oszinten.

Figyelt kérdés
Oszinten szolva felfoghatatlanul gyakran szolnak a baratomnak/elettarsam is,hogy mikor megyunk mar. (Heti szinten biztosan,nem beszelnek naponta sot van,hogy 2-3 naponta se de amint beszelnek "mikor jottok") En vagyok a no.:) Es van,hogy buntudat gyotor,hogy megint nem megyunk mert dolgunk van.. Az o szulei is aktiv koruak meg. Amikor idosebbek lesznek mi tavolabb leszunk. Attol meg elore rettegek ha hetekre be akarnanak cuccolni,oda ahol majd elunk. Hogy erzitek magatokat ott? En a hosszu evek alatt sem tudtam feloldodni! Es rosszul esik,hogy semmit se lehet elmeselni mert megtudna mindenki. Igy mi bunkonak tunok,de ha sokat meselek: vagy mindenki azon csamcsog vagy jon a kioktatas. Ezt leszamitva semmi konkfliktus nincs.

2020. febr. 8. 13:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Nalunk ugyan ez a helyzet. Engem nem izgatnak mar, eleinte sokat jartunk,ma marferjem kijar heti egy ketszer egyedul, en csak ugy havonta, kethavonta, es total nem nyom. Higgyenek amit akarbak. Ferjemmel megbeszeltem, megerti h nem arrol van szo h nem szeretem oket, csak egyszeruen eleg ennyi. Es kesz.
2020. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Van különösebb oda annak, hogy nem tudsz feloldódni párod szüleinek a társaságában? Túl konzervatívak? Vagy az a fajta emberek, akiknek mindenről is megvan a konkrét véleményük? Vagy Te vagy kicsit visszahúzodóbb és nem tudsz velük mit kezdeni? A látogatások gyakoriságának a megléte vagy hiánya Téged zavar, vagy őket is?


A konkrét kérdésedre a válaszom pedig: Én sokkal jobban bírom párom szüleit, mint a saját szüleimet, szívesebben megyünk is hozzàjuk. Mi hetente többször is átugrunk beköszönni, beszélni pár szót, de ha nincs idő a héten a munka, egyetem miatt, akkor vasárnap ebédre azért össze ülünk (laktam amúgy együtt párom szüleivel, már nem lakunk ott, külön költöztünk egy kis garzonba, de sokkal jobb volt velük élni, mint a saját szüleimmel..). Úgy érzem, jó a kapcsolatom velük, nem akarnak mindenbe bele szólni, ki mit csinál, miért csinálja, mennyi sót rakok a levesbe vagy mikor jövünk, miért nem jövünk. Tudom, sok párnál nem ez a jellemző és inkább kerülik az anyóst, apóst, de én ebből a szempontból elég szerencsés vagyok azt hiszem. Párom Anyukájával jobban eltudok beszélgetni, nagyon kis aranyos nő. Apukája kicsit más tészta, meg vannak a tipikus dolgai, de azért nem vészes.

2020. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Koszi!

#2... "Oszinten szolva felfoghatatlanul gyakran szolnak a baratomnak/elettarsam is,hogy mikor megyunk mar. (Heti szinten biztosan,nem beszelnek naponta sot van,hogy 2-3 naponta se de amint beszelnek "mikor jottok")" Ezt irtam,tehat ha elolvastad volnaa akkor nem kerdezted volna meg,hogy a szuleinek keves e a talalka. Mert leirtam h igen a szuleinek keves a talalka. Nem nekunk. 😭😭😂 Ok mondjak allandoan,hogy menjunk. De ezt a borzalmas vasarnapi ebedes dolgot amivel eluszik a fel vasarnapunk le tudtam offolni.

2020. febr. 8. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
A párom szülei elváltak, mikor ő és a húga kirepültek a fészekből. Apósom nemrég újra nősült, anyósomnak is gyakran van párja. 12 éve vagyok a párommal és igyekszem a lehető legrövidebb időt apósoméknál tölteni. Ez évi maximum 1-2 alkalom*1 óra. Mostoha anyós utál minket, és kezdetektől sérteget, bántó dolgokat mond és nem mondhatunk semmit úgy, hogy ne lenne egy pofa vágása, vagy negatív hozzászólása a dolgokhoz. Egyszer pont a névnapomra esett egy ilyen találka, odajött, majd undorral az arcán átnyújtott apósommal egy rég lejárt szavatosságú bon bont. De volt, hogy üres dobozt kaptam becsomagolva tőlük karácsonyra. Hála az égnek megsértődött nekem már nem köszön, és beszüntette a karácsonyi ajándékozást miattam, amivel mi jártunk jól, ők rosszul.😅 Kicsit drágább a kedvenc Pandora ékszere mint az üres doboz.🤣 Apósom se jobb, némán végignézi, hogy a 3 éves unokáját is leocsmányozza, lebutázza a némber. Többször hozták haza sírva a lányom, hogy el sem akart tőlük köszönni, beszaladt a szobába. Már nem adnám oda nekik a lányom, illetve nem is akar oda menni. Kiráz a hideg tőlük, oldalakat tudnék írni róla, hogy milyen beteg emberek. Anyósommal jól kijövünk, szeretek nála lenni.
2020. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ezek utan sot az elso ilyen ment volna oda a halal.. Gondolom te sem mentel es a gyereketek! De elgondolkodtato..a parod/ferjed HOL a banatban volt amikor titeket a "no" sertegetett?? Ra kellett volna szolni majd eljonni! Sajnalom hogy ilyesmit ateltel! :(
2020. febr. 8. 17:38
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

A kapcsolatunk elején hetente, 2 hetente mentem hozzájuk. A párom azt szerette volna hogy nagyon közeli barátságban legyek az anyjával, legyünk igazi barátnők.

Nekem kicsi a családom, és nem szorosak a rokoni kötelékek, szóval elég erőltetett volt a dolog.

Mindent megtettem, de nem kedvelt az anyja, úgy viselkedett mintha a pasiját vettem volna el tőle.

Kb 3 hónap után ritkultak a látogatásaim, most már egyáltalán nem járok.

Amikor ott is voltam, le se szrtak.. Hozzám se szóltak, levegőnek néztek. Utáltam oda járni.

2020. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én szeretek menni anyósékhoz, mert városi vagyok születésem óta és nekem ez kikapcsolódás. Vendégként(!) imádok vidéken lenni, anyósom főz szerintem a világon a legjobban és nem győz minket kényeztetni. Nem végzett egyetemet, de mégis 2-3 szóval tapint a lényegre, szórakoztató társaság, nem egy megkeseredett savanyú uborka. Apósom tekintélyes ember, súlya van a szavainak, végtelenül sokszor a hülyeségig) becsületes, az anyósom és a családja a mindene.

Sajnos nem megyünk annyit,mint szeretnénk, mert nagy a távolság, de így is minden hónapban 1x biztos ott vagyunk egy hétvégét.

2020. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

#2-eske vagyok.


Kèrlek, harapd itt le rögtön a fejemet, mert nem emlékszem a kérdésed minden betüjére, Kérdező! Képzeld, elolvastam a kérdésedet és úgy gondolom, feltettem cserébe pár konsruktiv kérdést, amit ha talán elolvasnál és átgondolnál, okosabb lennél a témában!

Nem azért írtam le a saját példámat, hogy így válaszolj. Ennyit erről.

2020. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mi kb havonta 2-3szor megyunk at hozzajuk, felesegem gyakrabban.

Jo a kapcsolat veluk. Konkretan nem hianyoljak hogy menjunk tobbet de neha szolnak hogy menjuk at hozzajuk vacsorara.

2020. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Aaaaahhh #8 as!!! 😂😂😂 Attól meg qrvara nem olvastad el jól a kérdést mert az "okosságok" amiket írtál tükrözték: nem vagy képben csak írod a magadét.. Feltettél olyan kérdést ami evidensen kiderül az én kérdésemből. Erre rákérdezel. :DD ezen nevettem csak. Hogy figyelmetlenül írogattad az..okosat közben meg az egészről nincs fogalmad. És megsértődsz. 😂


*Várom a zaklató ócsárló alpári észosztást..JA NEM!!*


Amúgy minket megállás nélkül hívnak ha kell ha nem..legyünk ott.. Nem szoktunk menni annyit mert akkor mindig ott lennénk. Kb én 4 hetente megyek oda és heti szinten hívnak.

2020. febr. 10. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!