Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nektek a párotok ott akar...

Nektek a párotok ott akar aludni a szuleinel?

Figyelt kérdés
Már együtt élünk, és párszor mondta h menjünk el és aludjunk ott. Nincs nagy táv a fővárostól max 30 kmre laknak a szülei. Szerintetek ez normalis? Szoktunk hozzajuk járni olyan 3 hetente

2020. jan. 4. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem, dehogyis akar. Otthon szeret aludni. A saját otthonában, velem. Levált anyuci szoknyájáról.
2020. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert már nem élnek, de én pl szeretek a szüleimnél aludni. Ők neveltek föl és sokkal minőségibb időt tudunk együtt tölteni ha ott alszunk és nem csak megyünk eszünk aztán lelépünk. Egy estét mindenki kibír távol az ágyától. Beszélgetünk, megreggelizünk és hazajövünk intézni, élni a saját életünk.
2020. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Ebben nincs semmi különös. Egy-egy alkalommal miért ne aludhatnátok ott? Akkor nem kellene egy rövid látogatás után haza mennetek.
2020. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

évi 1-2 alkalom simán belefér

Egy nagy vacsora beszélgetés koccintás ráértek lefeküdni aludni

másnap reggeli aztán eljöttök.

Mi is szoktunk igy menni.

2020. jan. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha neked ez nem tetszik, hagyjad őt ott aludni, neked nem kötelező, gondolom fontosak neki a szülei, szeretne velük több időt tölteni, te meg el vagy otthon, aztán másnap majd hazamegy, nem értem mit kell ezen görcsölni.
2020. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De miért nem elég atmenni?

Nehogy azt gondoljátok, hogy ha ott aludna akkor egész éjjelig beszelgetnenek. Vacsorázni max együtt 6kor aztán mindenki bent lenne a saját szobájában. Majd reggel ki és ennyi.

2020. jan. 4. 16:09
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
De nem értem mi a baj ezzel? Magyarázd már el, ez miért zavar téged?!
2020. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Ja en sem ertem mi a francert zavar ez teged.
2020. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

Dehogyis. Talán mert nem házban, hanem lakásban nőttünk fel, és konkrétan hely sincs, ahol aludhatnánk.


De én soha nem szerettem "idegenben" aludni, meghalnék a szüleimért, de kellenek a cuccaim, felnőttem már.

2020. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Az én szüleim 200km-re laknak, ha néhány havonta elmegyünk hozzájuk, akkor ott alszunk. Van, hogy csak egyedül megyek. A férjem anyukája a szomszéd kerületben lakik, akkor aludt nála legutóbb, mikor még nem éltünk együtt és a karácsonyt külön-külön, a saját szüleinknél töltöttük. Mikor egyedül utazók haza, néha megkérdezem, nem alszik e ő is az anyukájánál, de eszében sincs. Mint a te párodéknál, vacsi után mindenki külön vonulna, tvzni pedig itthon is tud.
2020. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!