Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » 17 eves vagyok, es van egy...

17 eves vagyok, es van egy parom. A szuleinel lakunk o egyebkent 21 eves. Az anyosom folyton csak a penzel van megaldva. Vajon miert?

Figyelt kérdés
Mivel meg tanulok, igy nem tudok sok penzt odaadni nekik mert nekem sincs honnan, egyebkent allamigondozott vagyok, tehat olyan lehetosegem sincs hogy anyucitol vagy apucitol kerek. Minden kis penzemet odaadom nekik nyaron nyari munkat is vallaltam hogy tudjak nekik penzt adni de az sem volt eleg. (Egyebkent jo modu csaladrol van szo) Mindent megcsinalok nem is kell momdania, fozok mosok takaritok nem tudom mar tenyleg hogy mit csinaljak, hogyan keressek penz? Nincsen mar semmi otletem mit csinaljak??????
2015. okt. 6. 09:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnál máshol élni? Miért költöztél oda?

Gondolom, nem hiányzott nekik még egy gyerek.

Oké, hogy a fiúk barátnője vagy, de nekik nem vagy senkijük.

2015. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
18 alatt nem mehetsz még otthonba? sajnos nem tudom hogy működik ez az állami gondozott dolog. tény, hogy nehéz helyzetben vagy, de valamilyen szinten meg lehet érteni a barátod anyukàjàt, hogy nem szívesen tart el. nem tudtok a barátoddal elköltözni? kozepiskola végéig kapod a családi pòtlékot. utána ha egyetemre mész is jár majd néhány szociális ösztöndíj, mert önellàtò vagy. a barátod dolgozik?
2015. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
98%
17 éves állami gondozott nem lakhat a pasijánál... Egyéb kamukérdésed van még?
2015. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

En igazsag szerint nem akartam ide koltozni,a varatom feltekeny es mindig azt akarja hogy mellette legyek.

Ugy gondolom hogy igazsagi kene az edesanyjaval megbeszelni.

Igen dolgozik es egy honapban 60ezret ad le.

Es igen lakhatok itt.

Ez ugy van beszabalyozva h egy honapig a gyamom elenged,egy ejjszakara hazamegyek es johetek vissza. :)

2015. okt. 6. 09:39
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés vagy kamu vagy mérhetetlenül ostobák vagytok a te és a párod. Azt írod a párod havi 60 ezret lead. Azt, hogy te is ha dolgozol valahol éppen mindig adsz pénzt. Akkor mi a francnak nem mentek egy albérleti szobába? Olcsóbb, és nem kell az anyósjelölttel együtt élni.
2015. okt. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

A párod mit szól mindehhez?

Nem párod van neked, hanem ingyencselédet tartanak a személyedben.

2015. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem intézetben vagy elhelyezve, akkor nevelőszülőnél, aki ezért pénzt kap. Az hol van, ha nem vele élsz?
2015. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,ilyen nincs! Anyukám is nevelőszülő,pontosan tudom,hogy ez így nem működik. Tegyük fel,ez az egy hónapos dolog így működőképes..de akkor mégis hol van az a pénz,amit a nevelőszülőd arra kap,hogy téged eltartson belőle? Ha nem vele laksz,akkor ezt neked kéne megkapnod,ami nem kevés,tehát abból már tudnál fizetni a barátodéknak..most komolyan,azt a gyámod sem engedné,hogy a te pénzedet a nevelőszülő eltapsikolja,miközben te máshol laksz ingyen...
2015. okt. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem Neked még nem pasiznod kellene hanem tanulnod,mert a helyesírásod botrányos.
2015. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem nagyon szarnak a fejedre a zaciban, vagy a neveloszulod, akkor nem lakhatsz kint. De azert szep próbálkozás volt.

Egy nevelő

2015. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!