Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti meddig bírnátok egy olyan...

Ti meddig bírnátok egy olyan állapotot, hogy kidolgozzátok magatokat minden nap és utána mikor hazamentek belekerültök egy ingerszegény környezetbe, ahol semmi nem történik? Nem keres titeket soha senki. És holnap indul a következő nap.

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is ebben vagyok, lassan 3 éve én szerintem max 1 évig húzom még de nagyon max, mindenem megvan pedig sem ez nem sokáig tartható.
2018. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1 évig bírtam, aztán K.O. Depresszió, infarktus, stb. Aztán TELJES életmódváltás, munka váltás, új, kreatív hobbik, sport, új ismerősök, és pikk-pakk rendbejöttem.
2018. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csak 2,5 hónapig tudtam elviselni, annyira mélyre kerültem, hogy már az úttesten sem néztem körül átkeléskor. Nagyon vártam a halált. Felmondani nem mertem az itthoniak miatt, végül szerencsére (?) kirúgtak. 12 óráztam, volt, hogy heti 1 szabadnapom volt.
2018. márc. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem bántásból. De mégis mi történhetne otthon? Keress egy hobbit, járj el konditerembe, könyvtárba, nyelvtanfolyamra vagy kb bárhova. Ha olyan emberekkel vagy körülvéve, akikkel közös az érdeklődési körötök akkor előbb-utóbb barátokra is találhatsz. Ha a körülmények is ideálisak akkor egy kutyát is örökbefogadhatsz, hidd el vele kell eleget foglalkozni és így 2 életet mentesz meg.
2018. márc. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egész életemben ki kell majd bírnom. Az vigasztal, hogy legalább a munkámat szeretni fogom.
2018. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5ös igen, becsapós volt a kérdés :) mert sokan így élik le az egész életüket sajnos
2018. márc. 2. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem én simán le tudnám élni így az életem. Már most is így élek, csak annyi különbséggel, hogy egyetemre járok és nem dolgozok, koliban lakom, úgyhogy annyira nem "ingerszegény" a környezet... Nincsenek barátaim, ha én nem keresnék senkit, akkor le lennék sz#rva. Szerintem én bőven elfoglalnám magam a munkámmal, a szabadidőmben háziállatokat tartanék, kertészkednék, sportolnék, tanulnék, úgyhogy el tudnám foglalni magam, de ettől függetlenül r#hadt szomorú lennék, amiért nincs semmi társaságom. (#5 voltam)
2018. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 3. évnél tartok jelenleg.
2018. márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hali

Társat keresel?

Milyen ingerre vágysz? Mert mivel itt "beszélgetünk" az is egy inger! Az undor is 1 inger.

Tessék pontosítani a kérdést, vagy eljárkálni társaságba.

2018. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nezd altalaban az aki kidolgozza a belet nap mint nap na nem felvagosan hanem ugy isten igazabol az nap vegen nem hogy ingerszegeny kornyezet varja mert konkretan ez sem erdekli hanem alig varja h beessen az agyba s aludjon legalabb 6orat reggel fel6ig. Amikor napi 1,5 orat utaztam oda vissza a munkahelyig plussz bent 9 10 ora munka alig vartam h haza erjek s bele huppanjak az agyba nem hogy meg csevegjek az ismikkel baratokkal kussra es csendre vagytam meg a messengerrol is kileptem a paromhoz is volt h hetkoznap este 2 mondatra volt erom furdes gyors keco rendbe tetel s az agy.Hetvegen meg bepotoltam mindazt ami hetkoznap elmaradt meg tanulas egy egy huzos idoszak utan meg az is faraszto volt h kulon foglalkozzak a tarsammal megertette errol szol a felnott let bulibol szorakozasbol proli juj de jo szorakozok ezerrel minden hetvegen letbol nem elunk meg.
2018. ápr. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!