Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Utál az anyósom vagy csak én...

Shiroi-chan kérdése:

Utál az anyósom vagy csak én értem félre?

Figyelt kérdés
Az elején nagyon kedves volt hozzám, több fülbevalót kaptam ajándékba és mindig oda jött hozzám, hogy csak úgy megöleljen vagy megpusziljon. Ahogy telik az idő egyre furcsábban viselkedik, mint aki utál. Valamint már többször hallottam, ahogy beszélt rólam. Azt is hallottam mikor azt mondja, hogy már nem bír elviselni, de nem hallottam konkrétan a nevem. Hallottam amikor arról beszélt, hogy ha majd gyerekünk lesz. A fiával amennyire én tudom nem felhőtlen a kapcsolatuk ezért nem szóltam neki még semmit arról, hogy szerintem utál az anyukája. Régen ha összefutottunk pl a konyhában vagy bárhol mindig mosolygott, most már nem nagyon szól hozzám. Hiába próbálok kedves lenni, segítek a konyhában meg egyebek, de ő egyre csak hidegebb. Testvérem és a legjobb barátnőm azt tanácsoltál hagyjak itt mindent (hagyjam el a párom is) és menjek haza, de túlságosan szeretem őt. Nem tudnám elhagyni még az anyja miatt sem. Tervezzük, hogy elköltözünk majd ha meglesz a pénz a házra, addig is mit tehetnék? Nem akarok rosszban lenni vele, azt sem akarom, hogy esetleg miattam rosszabb legyen a párom kapcsolata az anyjával és nem akarom választás elé állítani sem.

2020. febr. 28. 22:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy pont amiatt egyre barátságtalanabb veled, mert még mindig náluk laktok, ahelyett, hogy külön költöznétek. Ill. hogy még megsaccolni sem lehet, meddig marad ez így.

De ez csak tipp, te ismered őt, nem én.


Testvéred és barátnőd tipikus kibicek, akik más szerszámával könnyen verik a csalánt. Épp csak a legfontosabb tényt hagyják figyelmen kívül: hogy szereted a párodat, és ha jól értem, vele nincs is gondod.

2020. febr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Lehetséges viszont nem lakom náluk rég óta, 3 vagy 4 hónapja. El kéne mondanom a páromnak hogyan viselkedik az anyukája? Vagy csak menjek haza anélkül, hogy szakítanék a párommal? De több mint 300 km a távolság az otthonom és az ő otthona közt...

2020. febr. 28. 23:08
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
El kell költözni "anyóstól", aki még nem az anyósod. Nála lakva soha nem lesztek jóba. Megunta, hogy egy betolakodó lakik nála, más szokásokkal, amin cseppet se lehet csodálkozni. Albérletben lassabban jön össze a lakásra való pénz, viszont a pár szülőjénél kétséget kizáróan tönkremegy az egész kapcsolat.
2020. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Fizetsz valamit ott?
2020. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Semmiképp se költözz haza csak úgy.

Egyszer a pároddal beszélgess erről. Valahogy úgy kéne előadnod, hogy te szereted az anyukáját, és úgy érzed, az utóbbi időben mintha megváltozott volna a viselkedése veled.

Nem tudod, mi váltotta ki, megbántottad-e valamivel, de te nagyon szeretnéd, ha újra minden rendben lenne köztetek.


Egyébként újraolvasva, szinte biztos, hogy az zavarja, hogy náluk laksz: "Azt is hallottam mikor azt mondja, hogy már nem bír elviselni..."

Beszélgess erről is a pároddal! Hogy nem szeretnéd, ha ez az anyukájával való együtt lakás tönkre tenné a kettőtök kapcsolatát. Hogy próbáljatok valami albérletet keresni, mert fontosabb, hogy együtt maradjatok, mint hogy saját lakásotok legyen.

2020. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha a helyében lennél,neked lenne kedved valakit kerülgetni a saját házadban ? Vmiért unszimpi lettél neki,ez nagyon nem fog változni,magában már abban reménykedik hogy elköltözz onnan.
2020. febr. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Lehet velem van a baj, de inkább az a fura viselkedés, ha random odajön ölelgetni-puszilgatni és fülbevalókat ajándékoz.
2020. febr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Igaza van az utolsónak, baj van a mamá fejébe.

Minek megy oda csak úgy olelgetni puszilgatni?

Jó néha vesz egy fülbe valót, de a többi sok.

Szerintem olyan típus aki egyszer szid egyszer szeret. Mikor hogy kel fel.

2020. febr. 29. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Én beszélnék a párommal. hogy menjetek albérletbe nem kell őt választás elé állítanod mert nyugodtan szeretheti attól az anyukáját törődhet vele és többször meg látogatjátok. Akkor még az is könnyen előfordulhat, hogy az anyósod is meg változik pozitív irányba.
2020. febr. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszeljetek

Kerdezd meg miert van

A kommunikacio csodakra kepes

2020. febr. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!