Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan lehetne finoman anyósom...

Hogyan lehetne finoman anyósom tudtára adni hogy büdös? Nem akarom megsérteni ezzel.

Figyelt kérdés

Tényleg elég kellemetlen téma. Anyósom annak ellenére hogy fiatalos 50-es sajnos nem igazán ad magára ilyen téren. Rengeteg divatos ruhát vesz, sajnos tisztálkodási szokásai egyenlőek a nullával. Jellemzően izzadság szaga van, ha leülünk mellé érezzük. Ha kimegy percekig érezni a szobában. Én nem akarom megbántani ezzel de most vagyok várandós még jobban érzem és volt hogy hányingerem lett tőle ahogy egymás mellett ültünk mert olyan erősen büdös volt. És mielőtt mindenki rosszindulattal vádolna sajnos már ez évek óta ilyen. A többi családtag szerintem illendőségből nem szól.

Ha meg tesz magára parfümöt akkor is a büdös ruhára ami még rosszabb mert erőteljesebb a szag.

Mit lehetne tenni?

Próbáljam meg kerülni a közvetlen kontaktust vele?

Köszönöm!


2020. febr. 20. 10:49
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

A férjed nem szól neki??? Vagy ő nem érzi????

Szerintem elsődlegesen ő szólhatna...

2020. febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Szerintem mások is érzik, csak ezt kelletlen megemlíteni. Meg nekik nincs olyan közvetlen kapcsolatuk hogy ezt mondja neki.
2020. febr. 20. 10:59
 3/39 anonim ***** válasza:
69%

Érdemes lett volna neki eddig is karácsonyra, születésnapra stb. tusfürdőt, izzadsággátlót venni, esetleg beszélgetéskor dicsérni az új dezodorodat.

Így most jobb, ha kerülöd. Ha a párodnak szólsz, hogy beszéljen vele, akkor te leszel úgyis a bunkó szemét menye..

2020. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
55%

Nos, amióta szültem, azóta iszonyat módon izzadok. Rendesen tisztálkodom, használok izzadasgatlot, parfümöt, mosom a ruháimat, de mégis. Kva kellemetlen, de nem tudok vele mit kezdeni.

Ha en lennek az anyosod, az egyetlen mód, ami nem lenne sértő számomra az lenne, ha ajánlanál valami csúcs szuper dezodort. Nyilván nem beesel az ajtón és közlöd, hogy anyuka, a Miffmaffnak van új izzadasgatloja, vegyen már modon. Egy -beszélgetés alkalmával meg lehet jegyezni, hogy hallottam megjelent ez az új deo, a barátnőm használja, nagyon bevallt, kipróbálom én is sikeres lehet.

2020. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Én nem szólnék inkább diszkréten kerülnem, ha eddig nem érdekelte valószínűleg ezután sem fogja ellenben megsértődik.
2020. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Gyógyszertárban kapni ilyen port erős izzadásra, add neki hogy neked az orvos nem ajánlotta/allergiás lettél rá de kidobni meg drága volt.
2020. febr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
31%
A férjed szólhatna neki. Mondd neki, hogy nyugodtan előadhatja úgy, hogy te vagy most kicsit érzékenyebb a testszagokra. Igen vannak olyanokat, akik a drágább kényesebb ruhadarabokat nem nagyon mossák, csak szellőztetik.
2020. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%
Az erős (és szagos) izzadás néhány betegség jele is lehet... Nem innen kéne megközelíteni a dolgot?? Mármint hogy aggódtok az egészségéért... ;-)
2020. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
63%
"mama! maga olyan büdös mint az állatkerti oroszlán! mosakodjon már meg az ég szerelmére, mert hánynom kell!"
2020. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

A családjának kéne szólni, nem neked.

Nálunk is ez van anyósommal, ő még inkontinenciás is, szóval pláne. A lánya nagyon durván sértegeti, ha büdös, nyilván az nem jó, de ha mondjuk én érzem, akkor simán szólok páromnak, hogy nem akarom bántani az anyukáját, légyszi szóljon már neki, hogy menjen el fürdeni. A saját fiától még mindig kevésbé bántó, mint egy "külsős" családtagtól.

2020. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!