Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom tényleg a sajat fia...

Anyósom tényleg a sajat fia ellen beszél nekem, vagy félre értem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Anyósom ha nálunk jön folyton szekálja paromat, elmondja mit hogy kène megcsinálni, ez meg az miert nincs kész. A párom dolgozik,mindenben segít, simán megfőz egy vasárnapi ebédet is, takarít tehát együtt oldjuk meg ezeket mert én is dolgozom. A kinti munkákat is csinalgatja, kertet, fát gondozza stb. Nincs az udvaron sem lom, de nem végeztünk még mindennel. Anyósom folyton mondja nekem, hogy a párom ilyen lusta meg olyan és én vagyok a hibás, nyissam ki a szám (de miert??). Meg hogy èn elkenyeztetem főzés szempontjaból is (nem mindennap főzök,olyat szoktam amit mindketten szeretünk), szerintem ez pont fordítva van ez az elkényeztetès dolog. Párom türelmes, vicces ember de már nehezen viseli a kioktatast. Szerintetek èn ertem félre anyósomat?

2016. márc. 30. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Az lényegtelen, hogy az anyós MIT akar, egyszerüem ne engedjétek be hozzátok, ha nem tudja abbahagyni a piszkálódást.
2016. márc. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Azert az nem ugy megy, hogy csak úgy kizarjuk es tobbet nem johet nalunk :)
2016. márc. 30. 22:12
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom milyen a kapcsolatod anyósoddal, vagy mennyire szereti a fiát, de az is elképzelhető, hogy fordított módszert alkalmaz arra, hogy eltávolítson titeket egymástól. Nrm téged ócsárol hanem a fiát, és talán abban reménykésik, hogy egy idő után majd úgy fogod látni a párodat ahogy ő beszél róla. Esetleg kiábrándulsz belőle, vqgy összevesztek

Az első válaszolónak van igaza, nem kell beengedni, ha állandóan a rosszat látja meg. Ez tönkreteszi az ember

2016. márc. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom neked is! Nem túl fényes a viszonyuk, anyós inkább a másik gyerekét részesiti előnybe. Az elejèn engem utált, de nagyon, folyton ellenem próbálkozott...de ez megszűnt azóta jóban vagyunk csak úgy erzem mintha direkt jarná le a gyerekét, akit régen ki is használtak rendesen.
2016. márc. 30. 22:20
 5/15 anonim ***** válasza:

Akkor feltételezem párod nem is mer vele szembeszállni, esetleg benned emberére talált és békén hagy(vannak ilyenek)

Talán pont az kellene, hogy a párod megmondja neki a véleményét, vagy talán ha nem foglalkoznátok vele mit mond megunná.

Sok a lehetőség, arra is, hogy ezt miért csinálja, mit akar vele elérni, és arra is, hogy mitől hagyna fel ezzel

Próbáljatok túljárni az eszén.

De lehet tényleg csak annyi hiányzik, hogy a fia a sarkára álljon

2016. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A párom sokszor oda mondja neki, ő meg megsértődik utana újra kezdi. :S nagyon koszonom válaszod ! :)
2016. márc. 30. 22:28
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a te anyosod olyan mint az enyém. Mindig kepben akar lenni hogy de mindent ugy kell ahogy akarja. A te anyosod szerintem irigy es feltekeny, milyen anya az aki a sajat gyereke ellen beszel, ez rosszul eshet parodnak. Ha tenyleg olyan rossz lenne neki akkor is a legjobb kene legyen de ahogy irtad nincs gond a paroddal. Sztem a helyzet az h nem ugy csinaltok dolgokat ahogy o mondja es latja h megvagytok nelkule is es ez a baja.
2016. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van egy régi mondás: "A lányomnak mondom, hogy a menyem is értse".

Itt most, a fiának mondja, de neked szól!

Mondjátok mindenre, hogy mi így szeretjük, nekünk így tetszik, mi épp így terveztük stb.

De, lehet, hogy veled akar jóba lenni!

2016. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy nekem szól hisz sosem jöttek még úgy, hogy kosz,lom vagy "tele a mosogató" legyen :) Persze, szoktuk mondani, hogy az ugy marad nekünk úgy tetszik, akkor nem tetszik neki, de abbahagyja, viszont újra kezdődik!! Lehet hogy jóban akar velem lenni, de ahoz miert a fiat szapulja? Köszönom, hogy írtál nekem ! :)
2016. márc. 31. 08:37
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

9-es vagyok

Mivel a férjed főz, takarít -szerintük- a te munkádat végzi, így ami az ő dolga lenne az nincs elvégezve.

Így értettem, hogy neked szól.

Mondhatnák, hogy takarítás, főzés helyett inkább kapáltál volna édes fiam, de az túl támadó lenne veled szemben.

Erre mondják: "Hátulról mellbe"

2016. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!