Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Külön költözünk anyósomtól,...

Külön költözünk anyósomtól, mire számítsunk?

Figyelt kérdés
A párom magához fogadta a saját házába az anyját. Mikor idejöttem lakni a páromhoz a mamika már itt lakott nála. Na innentől hogy ide költöztem folyamatosan kekeckedett nem volt soha elég jó amit főztem, mindenbe beleütötte az orrát amit csináltam. Amikor dolgozunk folyamatosan bejár a szobánkba mert szerinte nem jól ágyazok meg. Eldöntöttük, hogy ez hiába a párom háza, külön fogunk költözni, mert a mamika egyébként földönfutó. Mire számítsak? Tuti elsősorban nekem fog cirkuszolni, mert engem fog okolni. Vettem fel lakáshitelt és nemsokára be is tudunk költözni a házba. De mintha sejtené, mert mostanában kétszer olyan kötözködő. Hogy kerüljem el a cirkuszt? Én 23, párom 26, mamika 64.
2020. febr. 29. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
14%

Itt valami nem kerek. Nem az lehet hogy az apuka meghalt,és a te párod örökölte a lakást,míg az özvegy mamika pedig a haszonélvezeti jogot? Mert különben mi másért mennének ti el onnan? El nem tudom képzelni,hogy nem bírtok ketten helyre rakni egy idősebb nőt.

Mivel a hitelt csak te vetted fel,arra számíthatsz,hogy ezzel az egész életedet megbélyegezted. Főleg,ha párodat ellened tudja majd fordítani. Neki van hol laknia. Legfeljebb visszamegy anyuci szoknyája alá. Te meg nyögöd a törlesztőket. És még ott van előttetek a baba projekt is. És ez nem elkeserítés,hanem a valóság.

2020. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%
Az mondjuk biztos sokat számít, ha a párod néven van ház, ezért vettél fel te hitelt a másik házra?
2020. febr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%
szerintem az, hogy "magához fogadta" azt jelenti, hogy az anyósnak is volt ingatlana, csak azzal lett valami, ezért ment a fiához... eladta, leégett, akármi...
2020. febr. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%

Mesélj már arról, hogy a 64 éves nőnek nincsen lakása,

viszont a 26 éves csávó már a második házát veszi veled.


Te meg mégis hogyan kaptál hitelt 23 évesen a semmire??

2020. febr. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%

"a mamika egyébként földönfutó"


Te költöztél a nyakukra, így inkább te voltál a "földönfutó".

2020. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
Csúnya-gonosz mamika.
2020. febr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Párom apukája meghalt, mindketten alkoholisták voltak és elitták mindig a pénzt és dohányoztak is. Eladta a házát anyósom ami nem sokat ért mert szinte rájuk dőlt. A pánzből eltemette a férjét, a maradék párzáz EFTból a párom szobát épített neki a házában, hogy ott tudjon lakni.Egyetlen vagyona az az egy szoba. A párom menekült a rossz környezetből az alkoholista szülők elől ezért 18 évesen elment dolgozni, 20 évesen vett fel hitelt és vett házat. De aztán meghalt az apja.
2020. márc. 1. 06:39
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
Szurkolok nektek. Nem könnyű az ilyen rossz örökséget hátrahagyni. A férjednek gratulálok, tartsatok össze!
2020. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

A másik kérdésedben más életkorokat írsz, csak az anyósé ugyanaz.



https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-ap..

2020. jún. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!