Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért jó anyósnak meglesni...

Miért jó anyósnak meglesni ahogy mások szexelnek?

Figyelt kérdés
Mindig az ilyen helyzetekre vár. Egyszer mi is akartunk a párommal, még jó, hogy nem lett belőle semmi, mert anyós az ajtó mögötti függöny mögött rejtozott.. Nem laktam náluk csak akkor épp ottaludtam. Komolyan ez miért jó?
2020. márc. 4. 18:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
8%
Ha lenne fiam,inkább adnék neki pénzt h vigye vhova el a csajt,hol lennék kíváncsi 15 évesek nyögésére,aki még azt se tudja mi a normális orgazmus,csak vonaglik a fiam alatt...
2020. márc. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

#7 #10

A “nem lakunk együtt vele” számomra azt jelenti, hogy nem laknak együtt vele.

2020. márc. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Ja.. a függöny mögött... Ez annyira életszerű...
2020. márc. 5. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

#12 Nagyon ügyes, és? Hol állítottam olyat akár egyetlen szóval is, hogy ott lakNAK?!

Mivel a kérdező azt írta "Nem laktam náluk csak akkor épp ottaludtam", azaz nem lakTAM náluk, innen feltételeztem, hogy a párja viszont akkor még otthon lakott, akihez ő átment, hogy ott aludjon!

A saját gyerekem pedig - ha el is költözött otthonról - nem vendégségben (mint ahogy írta valaki, csak azóta törölték) van mikor hazajön meglátogatni!!

Szóval abszolút nem értem mit kell fennakadni azon, hogy szexelni akartak.

Feltételezem nem a konyhapult közepén csinálták volna...

2020. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

Mert nincs benne része.

Nagyanyám is ilyen volt. Anyámnak a nővére férjhez ment, az anyja pedig mindig nézte volna őket...egyszer mikor részegek voltak be is próbálkozott a pasinál.

2020. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Miért van az ajtó mögött függöny??
2020. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%
Függöny és ajtó? Átlesés?azért, hogy Polonius elbújjon és Hamlet végezzen vele. Ez persze egy kitalált gusztustalanság itt, de Hamlet az jó
2020. márc. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!