Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Most komolyan ennyire megterhe...

Most komolyan ennyire megterhelő egy 60 évesnek félévente egyszer 2 órás vonatút?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van anyósomékból, 10 év alatt 3x jöttek fel hozzánk Bpre, holott mindig kérjük őket. Nem betegek, járnak buszos nyaralásokra is, pl korfura is úgy mentek.


De ugye mi menjünk folyton, csak mert anno, mikor még egyetemre jártunk, ez volt a megszokott, akkor mentünk szinte minden hétvégén.


De most már nem egyetemisták vagyunk, férjem sokat dolgozik hétköznap, én 2 kicsit nevelek itthon, és 2 kutyát is!


Soha nem jönnek, az unokákat se látnák ha mi nem mennénk.Ha gyereknek van szülinapja, akkor is mi menjünk, mert fel akarják köszönteni, ha nem mennénk jönne a sértődés!


Azért 2 nyugdíjasnak lényegesen könnyebb lenne felutazni, de mégis mi menjünk, szinte már utánfutóval, mert ugye 2 felnőtt, 2 gyereküléses, 2 kutya és még a csomagok, babakocsi meg minden xar! És ezt havonta! Már nagyon elegem van, hogyan értessem meg velük? Eddig is hiába mondtuk ők jöjjenek, még mikor csecsemő volt a kisebb, 2 éves a nagyobb akkor is mi mentünk, mert egyébként jön az osszeveszes meg mi vagyunk a xar emberek!


2020. márc. 11. 12:25
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
83%
A #26 vagyok. Akkor viszont ittt nem nektek kell könyörögni. A feltételek adottak, ha a te szuleid képesek élni vele, de az anyósék nem, akkor itt nem benned/tek van a hiba. Ha nem kíváncsiak az unokájukra, akkor bsszák meg magukat. Ezt bízd a férjedre, hogy megdumálja velük. Ennyi. 28/f nem kérek privát üzit senkitõl a továbbiakban, meleg vagyok bocs
2020. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el, kérdező, annak sosincs jó vége, ha csak azért tartasz kapcsolatot, hogy a gyerek ebben ne szenvedjen hiányt. Nem hülyék, érzik, hogy Ti se érzitek jól magatokat, Nektek is csak nyűg és ezt fogják majd átvenni.
2020. márc. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
87%

Hasonló helyzetben voltunk mi is.

Mindig mi mentünk, egy majd két gyerekkel, ők meg csak ígérték.

A kisebbik gyereket két évesen látták utoljára. Aztán váltunk, nagy csönd, és kb másfél éve írt rám exapós, hogy nincs-e kedvem elvinni hozzájuk a gyerekeket egy hétre. Jeleztem, hogy nem megy, nincs úgy szabim plusz két gyerekkel, pakkokkal vonatozni nem tudok, de szívesen látom őket, ha jönnének.

Azóta semmi.

Illetve egyszer tőlünk 40km-re nyaraltak két hétig, de akkor se szóltak, hogy találkoznának velük.

A kicsi már öt éves, nem emlékszik rájuk, a nagy kilenc, neki dereng.

2020. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
74%

Azt akkor mi van..ha nem ismernek az unokaikat. Bocs de nem az elettars/meny dolga a gyerekei APAI agon levo nagyszulokkel kapcsolatot tartani mert a gyerek.. van egy apja is ha jol gondolom. Gondoskodjon o arrol HA akar hogy az O szulei neha lassak a gyereket. Ne viccelj. A helyedben lef...nam magasrol hogy anyos nem latja a gyerekem. Ott xarnam le ahol tudnam. :)

Korfu sziget..ott a szigeten belul van buszos kirandulas. Korfu szigetere busszal ha atmesz a tengeren azt megnezem en is...


N

2020. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
66%

Ha fontosak lennének nekik az unokáik vagy a fiuk (a te férjed), akkor jönnének. Nem jönnek, tehát nem fontosak. Ennyi.

Ne teperjetek, hanem jelezzétek, hogy ezentúl nem mentek. Ha megsértődnek, akkor meg pláne nem.

2020. márc. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
59%
Felfogod egyáltalán, hogy mekkora kárt okozol a gyerekeidben azzal, hogy ezt a megfelelési kényszert mzutatot nekik követendő mintaként? Szerinted ők nem érzik ezt? Egy gyerek egyáltalán nem hülye, nagyon is megérzi az ilyen mérgező viszonyokat. Inkább lássa a nagyszülőket 5 évente egyszer, mint hogy ennek legyen rendszeresen kitéve.
2020. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
44%

LOL, nekem nagymamám 64 éves, 2 munkahelyen dolgozik, Londonban él, egész nap tömegközlekedik.

Vicc hogy valaki szerint 60 éves már öreg... 50 évesen ment ki angliábamm

2020. márc. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
78%

Engem is vittek anyámék mindig a nagyszüleimhez, mert maguktól nem jöttek el hozzánk sose.

Amikor már idősebb lettem, általános iskolás, akkor már én kértem hogy ne menjünk. Úgy jött le az egész hogy nem kíváncsiak rám. A saját szülinapomkor is miért én menjek? Pofátlanság felköszöntetni magam. "Itt vagyok, adjatok pénzt és ajándékot"

Miután nem mentünk, besértődtek, de nem jöttek volna el..


Szerintem ne járjatok hozzájuk.

Ha kíváncsiak rátok vagy az unokákra akkor menjenek ők.

2020. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
64%

37!


Meglepő lesz, de az emberek nem egyformák. Van aki jobban bírja, van aki kevesbe. Nagyszeru, hogy a te nagymamad 64 evesen fitt és fiatalos. Az enyém 64 évesen két infarktuson volt túl, kompressziós harisnyát hordott a visszeres lábaira és kb egy tucat tablettát szedett naponta az egyeb egészségügyi problémáira.

2020. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
71%

00:08

"Korfu sziget..ott a szigeten belul van buszos kirandulas. Korfu szigetere busszal ha atmesz a tengeren azt megnezem en is..."

N


Te tényleg ennyire hülye vagy??

Vagy nálatok a faluban nem ismerik a kompot?

Tudod, ami átviszi a nagy vízen a buszokat meg az ótókat!

2020. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!