Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós hülyeségeit kizárni az...

Anyós hülyeségeit kizárni az életemből, hogyan? Érzéketlen és nem érti miért nem szeretek vele találkozni.

Figyelt kérdés
Nem velük élünk, de 1 városban, ritkán látom! Van egy rakás hülye dolga, szokása. Már ott tartok, hogy csak ülök és várom, hogy hazajöjjünk a havi vagy kéthavi találkozáskor. Most van indok nem menni egy ideig! Ha valamiről nekem vagy a fiának véleménye van vagy mondunk valamit bunkó lekezelő stílusban visszaugrik valamivel. Mindenkivel ilyen egy szóval ő érzéketlen bunkó de nem akar ártani, nem tudja kifejezni az érzéseit! Felszínes "muszáj" "illem" viszonyban van a fiával. Én azzal védekezek, hogy nem szólok csak várom a végét, anyós meg nyaggat minket hogy miért haragszom. Nem haragszom, hisz nem bántott meg viszont ahogy beszél az emberekkel hányinger. A vírus előtt is azt az örök slágert nyomta, hogy a fia+én miért nem megyünk velük sose sehova amikor: beülsz mellé és elkorhadsz kb olyan élet nélküli, sértő az egész nő viselkedése, másokhoz is úgy szól,mintha a seggéből rántotta volna ki, a fiának azt mondta mikor az apai nagypapája meghalt, hogy neki (anyósnak) senkije sem volt szóval az élet megy tovább, pedig a bácsi nagyon jófej volt! Páromat sokszor kiborította ezért alig beszélnek és az anyja mai napig nem érti mi a bajunk! És nem érti miért nincs családi program. A vírus után sem lesz.

2020. márc. 26. 08:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Úgy, hogy kizárod az életedből. Nem panaszkodsz ide, nem kényszertíed a férjedet arra, hogy válasszon két nő között, hanme ha te felnőtt ember vagy és nem akarsz valakivel találkozni, akkor nem találkozol vele. A férjed mehet, te maradsz. Ennyi.
2020. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Illetve a lányát kibeszéli de úgy, hogy nekem fájna a helyében. Ezt látva a fia nem mesél neki a mi életünkről. Anyós szerint mi kitaszítjuk őket, de amikor sok sok éve megbeszéltünk vele 3 dolgot abból mind a 3at visszahallottuk konkrétan egy majdnem idegentől akinek mindent elmondott. Nincs vele tisztában mit művel. Még aktív korú. Én szeretném őt úgy elengedni, hogy lássam havi 1x maximum de ne legyen rám többé hatással. Sms ben megkérdezte a fiát hogy vagy(tok)?- ez is..mekkora sértés a zárójel. ????
2020. márc. 26. 08:13
 3/28 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy hülye, de a jelek szerint kicsit te is rá vagy függve.

Ha nem lennének ellenérzéseid nem is feltétlen látod bele abba a zárójelbe azt amit.

Ráadásul, öntöd itt a sztorit ami oké volt fenntebb, de arra már nem tértél ki, neked mégis miért muszáj vele találkoznod?

Látogassa egyedül a fia és ennyi, szerintem nem több.

2020. márc. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
65%
és igen, ebbe is bele kellett keverni a vírust :D
2020. márc. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Muszáj belekevernem a koronát, mert így 2-3 hónapig leállt a miért nem jöttök slágerrel. De amint leül a vírus, elkezdi. Betette zárójelbe hogy vagy(tok) meg veled(tek). És nem érti miért utálom. Tönkretett mindent ezzel. Mit szóltatok volna ha ez vele(tek) történik? Ezen kívül van egy rakás baromsága. De ha hívja a fiát akkor engem is mindig áthív ezt hozzá kell tennem.
2020. márc. 26. 08:37
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Bazki totál kényszeres vagy. Egyrészt minek kanyarintod ezt a sztorit ahelyett hogy a lényeggel foglalkoznál?

Szinte dagonyázol a részletekben...Nem veszed észre, hogy így évekig rágódhatsz rajta?


Egy dolgot gondolj végig/fejts ki, mégis mi akadályoz meg abban, hogy ne menj meglátogatni?

Miért nem bírod ki?


Másrészt, ha a fiának küld sms-t, és én vagyok a barátnő, eleve el sem olvasom, semmi közöm hozzá.

Ha esetleg mégis meglátnám, arra gondolnék anyu kényszeredetten grafomán amiért képes volt megbonyolítani egy zárójellel.

Nem látnék benne territoriális harcot, mert én magam eleve nem játszanám ezt, na pont ennyire érezném magam sértve.

2020. márc. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Mert alapvető pilléreiben, elfogadtak családtagnak. Így néhaa megjelenek én is. Nem olvastam külön, megláttam. Zavart a zárójel. Ha hívja a fiát akkor szól neki, hogy szóljon nekem meg vagyok hívva. Ez a része pedig jól szokott esni. Amúgy érzéjetlen az anyós, halálról úgy beszélt hogy ha valakije meghal az ő élete nem áll meg. Ezt így telibe a gyerekei előtt. Lánya már nagyon rég nem esik teherbe ő idősebb (nálunk még ez nem téma! De majd igen)- azt mondta minek szülni a világba semmi se lesz ha nem szülsz én is szenvedtem. Aztán sírva hívta fel párom hogy szereti nem érti miért passzív. Ha apóssal nem ért egyet az apóstól kapott sms-t körbeküldi a családnak hogy mi a vélemény.
2020. márc. 26. 09:36
 8/28 anonim ***** válasza:
63%

Hát szerintem ezen a zárójeles dolgon azért túlzás kiakadni.

Viszont ha a párod nem zavarja és te ennyire nem akarsz menni akkor ne menj, viszont ha ez zavarná akkor szerintem havonta-2 havonta 1 napot ki lehet bírni a párodért jópofizással de ez csak az én véleményem :D

2020. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
Ja és ha mondja külön hogy te is meg vagy hívva akkor valószínűleg szeretné ha te is mennél, azzal meg hogy ilyen a stílusa nem lehet mit csinálni, 50-60 évesen már nem fog megváltozni
2020. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

semmi furát nem látok anyósban, igen szókimondó ti pedig a másik véglet vagytok, ha nem tud szülni próbálta a maga módján vígasztalni. A gyászt nem mindenki ugyanúgy éli meg, főleg ha nem is kötődött hozzá stb.

Ne találkozzatok vele vagy ne rinyáljatok, ennyi. Minden másnál már ti vagytok a hülyék.

2020. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!