Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós hülyeségeit kizárni az...

Anyós hülyeségeit kizárni az életemből, hogyan? Érzéketlen és nem érti miért nem szeretek vele találkozni.

Figyelt kérdés
Nem velük élünk, de 1 városban, ritkán látom! Van egy rakás hülye dolga, szokása. Már ott tartok, hogy csak ülök és várom, hogy hazajöjjünk a havi vagy kéthavi találkozáskor. Most van indok nem menni egy ideig! Ha valamiről nekem vagy a fiának véleménye van vagy mondunk valamit bunkó lekezelő stílusban visszaugrik valamivel. Mindenkivel ilyen egy szóval ő érzéketlen bunkó de nem akar ártani, nem tudja kifejezni az érzéseit! Felszínes "muszáj" "illem" viszonyban van a fiával. Én azzal védekezek, hogy nem szólok csak várom a végét, anyós meg nyaggat minket hogy miért haragszom. Nem haragszom, hisz nem bántott meg viszont ahogy beszél az emberekkel hányinger. A vírus előtt is azt az örök slágert nyomta, hogy a fia+én miért nem megyünk velük sose sehova amikor: beülsz mellé és elkorhadsz kb olyan élet nélküli, sértő az egész nő viselkedése, másokhoz is úgy szól,mintha a seggéből rántotta volna ki, a fiának azt mondta mikor az apai nagypapája meghalt, hogy neki (anyósnak) senkije sem volt szóval az élet megy tovább, pedig a bácsi nagyon jófej volt! Páromat sokszor kiborította ezért alig beszélnek és az anyja mai napig nem érti mi a bajunk! És nem érti miért nincs családi program. A vírus után sem lesz.

2020. márc. 26. 08:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
74%
Mi a szent szarnak járkálsz át, ha ennyire utálod? Minek foglalkozol vele? Mintha az egész életed körülötte forogna, miért nem hagyod teljesen figyelmen kívül? Őszintén nem értem. Ilyen viszony melllett max évente 2x mennék át, vagy még azt sem és élném tovább az életem, kit érdekel, hogy másoknak mit ír vagy mit magyaráz.
2020. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van! Ritkábban megyek majd. De 2 havonta megyek mert valakinek mindig van 2 havonta szülinap,névnap,nekem szülinap :D aztán Karácsony, egymást meg szoktuk köszönteni. Amikor nem mentem küldtek egy kis csomagot aztán legközelebb átmentem megköszönni. De lehet ennyi bőven elég lesz. Engem megvisel anyós stílusa az is zavar,ahogy a gyerekeivel beszél,apóssal. Azt mondta a saját apósáról amikor meghalt hogy "nekem sem volt XY senkim,megy az élet tovább."-oké..megy,de mi ez a stílus?
2020. márc. 26. 12:15
 23/28 A kérdező kommentje:
Ha jól belegondolok prosztó a viselkedése. Talán ez jellemzi legjobban. Átmentünk és az volt,hogy kb a macskát szopogatta meg puszilgatta és dícsérte, minket meg osztott hogy mit csináljunk hogyan.. Majd feltette a macskát az étkezőasztalra hogy megfésüli. Após lerendezte jól helyretette. Anyósom dohányzott terhesen ezt nagyon fájt mikor megtudtam. Hála az égnek egészséges mindenki, de egy ilyen nem fog vigyázni rá ha lesz unoka. Gonosz vagyok vagy sem.. de nem fog. Ezt felhoztam itthon és egyetértés volt.
2020. márc. 26. 12:20
 24/28 anonim ***** válasza:
67%
Minek mész látogatóba? Velem anyósom addig szívózott amíg fel nem álltam az asztaltól, haza nem jöttem és nem mentem soha többé arra. És mivel enyém a ház, azt engedek be, akit akarok. Őt nem. 3 éve nem láttam, nem is fogom.
2020. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
És a férjed utánadment mikor felálltál vagy ottmaradt!?!??
2020. márc. 26. 14:09
 26/28 anonim ***** válasza:

Talán egy híres ember mondta, de nem tudom, ki): "Akit utálunk, annak a szájából még a minket ért dicséret is sértő nekünk."

Az anyósod és a Te jellemed kibékíthetetlen. Tűz és víz. Igyekezz azt a kis időt, amíg együtt vagytok, elviselni szájbiggyesztés, vállrándítás stb. nélkül. Felnevelte neked a fiát, akit szeretsz, aki szintén szeret téged. Ne ereszd be a füleden (képletesen) minden mondatát, főleg ne tépelődj miattuk. Helyesen írta valaki előttem: "vedd erős pillérnek a kapcsolatotokban azt, hogy Téged is meghív, nemcsak a fiát."

Na hallj meg mindent, amit mond, és ha meghallottad, ne rágódj rajta!

Ffi.

2020. márc. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod nem olyan gáz, mint amilyennek neked tűnik. Kapcsolatot szeretne veled, te vagy inkább elutasító. Elfogad a fia feleségének, ami a mai világban nagy szó. Nem akarja, hogy őt a fia eléd helyezze, ami megint nagy szó. A külsőségek téged irritálnak, amit megértek. De legyél már te is megértőbb. Nem szólsz hozzá, szegény nem tudja, mivel bántott meg. Te lenézed őt, úgy látom. Becsüld jobban belül, magadban, a tények miatt. Külsőleg meg tényleg jobb, ha kevesebbet találkoztok, a modora miatt.
2020. ápr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy akarom alakítani a jövőben hogy azért néha beszéljünk meg béke stb. De ne tudjon megsérteni a modorával. Nagyon rosszul tud esni. Régebben de nem tizen éve.. mikor épp súroltuk a 20at és együtt sem éltünk..: fiam vigyél ide vigyél oda. Mikor van jogsija kocsija. És nem 1 autójuk áll a ház előtt. Konkrétan 3.. Aztán nem vitte el mert minden adott volt hogy egyedul menjen és ha nem így lett volna: após vitte volna. Nekem már van jogsim de akkor még nem volt meg nagyon fiatal voltam. Mindegy a lényeg az hogy nagyon fájt néhány húzása példa: mikor ott élt a fia velük rólam faggatta meg hogy miért mindig ő jött át nem én hozzájuk. Persze jól esik hogy nem fintorogtak hanem inkább hívtak hogy én menjek át a fiukhoz. De hogymiért mindig az én családommal voltunk.. aztán jött a költözés ellenőrizgetett. Én naponta sírtam. Párom meg finoman lassan óvatosan kizárta őt. És van egy illemből kedves tisztelettudó rideg kapcsolat most köztük.
2020. ápr. 1. 12:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!