Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is fura dolgai...

Szerintetek is fura dolgai vannak?

Figyelt kérdés

Anyósom mindent százszor elmesél. Össze keveri a 4 unokája nevét. Amit mond pár nap múlva letagadja.

Azt állítja, hogy ő éjjel hallotta, hogy merül a szomszéd telefonja. Hozzá teszem kertes házban él, nem hallani át semmit.

Ami igazán kiverte nálam a biztosítékot, hogy azt állította, hogy én azt meséltem neki, hogy szexeltem egy idős emberrel a bálban. Nem járok bálba, az idős ember a férjem régi ismerőse, 70 éves, és hogy ne tagadja le, mert én mondtam neki.

A múltkor úgy vigyázott a 2 éves fiamra, hogy egyedül hagyta a szobájában, ahol ki vannak rakva szemenkent a gyógyszerei.Kezdek tőle félni. Betalocot szed és xanaxot, de az nem volt a gyógyszertárban és rivotrilt tudtam neki hozni helyette.

Félre érti azt is amit a tv-ben mondanak. Sokat használja az izé szót. 68 éves


2020. ápr. 5. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is így kezdődött, a legfurább az benne hogy nagyon lasan történik, és néha vannak jobb periódusok is.

Viszont pont emiatt, az ember nem feltétlen érzi azt a határt, hol van már tényleg baj, nincs egy éles vonal és szépen lassan te is hozzászoksz, észre se veszed de sokkal rosszabb lehet. Megoldást nem tudok, életmód, vitaminok biztos sokat dobnak, már ha ugye magától hajlandó ezekbe belemenni, nálunk nem nagyon. Az a legfontosabb hogy ti ne menjetek rá, mert rajta nem feltétlen lehet segíteni, de ti emberileg tönkremehettek benne.

2020. ápr. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
64%
Idős emberek hajlamosak kevés folyadékot fogyasztani és emiatt enyhén kiszáradnak, ami együtt jár az agyi vérkeringés romlásával, tehát nem minden esetben kell rögtön agyi leépülésre gondolni. Ezért kellene valahogy rávenni több ivásra ill. ha együtt vagytok, akkor is inkább a teázás, esetleg üdítő vagy fröccs fogyasztása ajánlható. Egyébként is az alkohol kis mértékben fogyasztva ilyenkor jót lehet. Nálunk annak idején az idős házi pénztárosnő orvosi javallatra fogyasztott rendszeresen alkoholt (konyak formájában) értágítóként.
2020. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%
Demens. De ha nem lenne az..SEM ertem miert Te vitted neki a gyogyszert!?????? Nem ert ra a parod es. Akkor SEM a Te dolgod. Komolyan.. mii a franc ez!! Masreszt miert vigyazna a gyerekre ha gyanusan valami nem okes...
2020. ápr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen állapotban van mentálisan, pszichésen az anyósod, akkor súlyos felelőtlenség egy két éves gyereket a gondjaira bízni.


A rivotrilt ki írta fel neki vényre xanax helyett?

2020. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezt adták a patikában helyette.
2020. ápr. 6. 06:39
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ezt adták a patikában helyette."


Ne haragudj, nem akartalak megbántani azzal a feltételezéssel, hogy esetleg nem mondasz igazat, de csak vényre kapható szer, és nem adhatja ki a gyógyszerész Xanax helyett.

2020. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, felhőbe rakta az orvos, a helyi patikában azt mondtak ugyanaz a hatóanyag van benne. Anyukámnak is volt már, hogy mást adtak helyette hiánycikk végett.
2020. ápr. 9. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!