Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nemsokára szülök, anyósék meg...

Nemsokára szülök, anyósék meg nem értik meg, hogy ne jöjjenek a járvány végéig?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy akkor is jönnek megnézni, az egész pereputty ráadásul! Férjem húga is jönni akar, aki szintén terhes. Mondtam, hogy ne jöjjenek, mert féltem a babát ebben a járványos időben, ráadásul elég lesz nekem a babát ellátni, nem akarok még plusz 4 embert kiszolgalni! Férjem is hiába mondja nekik, hogy most ez nem megoldható, falra hányt borsó, anyós toporzékol, hogy mi az, hogy ő nem láthatja egyből az unokáját? A sógornőm meg a férje dettó, hogy mit kell pánikolni, ó is terhes, de ő xarik a vírusra, mert ez csak fel van fújva. A kórház is mit képzel, hogy látogatási tilalom van! Már nem akarok veszekedni velük, most amúgy sem hiányzik ez a stressz, erre napi 5x telefonálnak, hogy akkor mikor lesz a császár, mert akkor ők már jönnek is hozzánk egyből, legalább 1 hétre! Amúgy 70 nm-es panelban lakunk, és el se férnek, a nappaliban akarnak aludni, anyós apos sógornőm és a férje! Mi Pesten lakunk, ők vidéken Borsodi kis faluban, és nem értik, hogy nem szeretnék császár után még vendégeket is, plusz a baba miatt is félek, nehogy beteg legyen!

2020. ápr. 14. 10:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, a panellakásokat is be lehet zárni.
2020. ápr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%
Ne közöljétek a szülés hírét. Durva, de ilyen hozzáállásra csakis így lehet reagálni.
2020. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
97%

Nem nagyon értem a problémát.

A nem az NEM. És kész.

Ki a francot érdekel mit akar az anyós??!

Jézusom...

2020. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Persze, be lehet zárni az ajtót, az állandó hisztijük és a 2 hete zajló balhé ami már teljesen kikeszit, hogy ilyen tapintatlanok, a férjem is óriásit csalódott most, korábban is voltak már húzásaik, de azért reméltük, hogy most legalább tekintettel lesznek ránk
2020. ápr. 14. 10:24
 5/35 anonim ***** válasza:
14%
Ez akkor jogos, ha a te rokonaid sem látogathatnak.
2020. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%

Borzalmas egy helyzet, sajnálom, kérdező.

Csak a drasztikus megoldás segíthet. Mondjátok meg nekik, hogy nem fogjátok őket beengedni, ha jönnek. Ha ennek ellenére tényleg jönnek, akkor pedig be is tartani ezt. Ki lehet egy kicsit vinni a lakás elé a babát megmutatni, de őket a lakásba be nem engedni.

2020. ápr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Járvány van, senki se latogathat, amíg vége nem lesz
2020. ápr. 14. 10:25
 8/35 anonim ***** válasza:
46%
Mi a kérdés? Mert olyat nem láttam, csak panaszkodtál
2020. ápr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
95%
Ajtó bezár, azt kész. Toporzékoljanak nyugodtan, csak magukból csinálnak hülyét.
2020. ápr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
95%
Hát pedig itt nincs kérdés. Első szempont a gyerek egeszsége. Hisztizzenek.
2020. ápr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!