Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan oldanátok meg most...

Ti hogyan oldanátok meg most a járvány miatt a párotokkal a találkozást?

Figyelt kérdés
ha az egyik fél még a családjánál lakik és önkéntes karanténban vannak otthon (nincs semmi bajuk, csak elővigyázatosak és most inkább otthon meghúzzák magukat) a másiknak meg dolgoznia kell menni, tehát ezáltal érintkezik emberekkel? Mindketten 25+osak vagyunk, együtt vagyunk egy ideje, nem afféle tini hiszti.

2020. ápr. 7. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Már 26x feltették az oldalon ezt a kérdést...
2020. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
4%
Autómba bülök, csajomnál kiszállok ágyába bebújok szexelünk egy jót, mercimbe visszaszállok és hazajöttem :P Itthon meg vár a titkos szeretőm :P Most legalább ha mensizik van egy nagyon jó indok, hogy ne menjek el azo n a héten hozzá, ez pedig ez a koronavírus...az isten küldte :P
2020. ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

A párom eü-s dolgozó, és mikor még nem volt rendes felszerelés korona-gyanúsok ellen (3-4 hete kb) ő vette le egyik embernek a mintáját, akinek pozitív lett.

Emiatt ő és még 2 orvos (egyébként 18-an érintkeztek valamilyen formában a beteggel) házikaranténra lett kötelezve 2 hétre.

Mi alapból hétvégente találkozunk... ő a következő hétre be volt osztva mindkét hétvégi nap (egyet ő vállalt plusz zsé-ért, másikba pedig kötelező módon beosztották). Több mint 3 hete nem találkoztunk, és tegnap végre sikerült egy rövid sétára összefutnunk. Azt is úgy, hogy 2-kor kellett volna végezzen a munkahelyén, de nem volt ki leváltsa (nem várt műszak lemondás), ezért 6-ra sikerült a találkozót lebonyolítsuk.

Egyszóval: nem oldjuk meg.

Gyakorlatilag 3 hete úgy búcsúztunk el, hogy 3 nap múlva sétálni fogunk egyet, 3 hét múlva összejött. Most is elvileg pénteken találkozunk, de aztán ki tudja mi lesz vele.

Egyébként ő még a szüleivel lakik akik viszonylag veszélyeztetettebbek, próbálunk velük minimálisan érintkezni. Én a bátyámmal lakok, szüleimmel és nagyszüleimmel csak videóchatelek, úgyhogy magamat nem féltem (sem a home-office-s bátyámat).

Bármennyire is bánt a dolog, nekünk nem kivitelezhető, hogy előre gondolkozhassunk találkozón a munkája miatt.

Ha a párod önkéntes karanténba van, akkor ő sem igazán fog kimozdulni, a szülei ezt pláne nem pártolnák - hisz te gyakorlatilag bárhonnan összeszedheted.

2020. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Az a fél aki még másokkal lakik, átköltözhet hozzád, de a dolgozó fél oldaláról kessebb, de mindenféleképp kockázat hozzájuk menni...


Persze valamennyi tárnyal a dolgon a lakhely, például pesten sokkal nagyobb a kockázat.

2020. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mit értesz találkozás alatt? Szexet? Mivel pár vagytok, szabad. Felnőtt emberként pedig tudsz várni, ha nem, addig oldd meg magad.
2020. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. 25+osan kibírjuk tinihiszti nélkül, kvázi távkapcsolatban. Ez most egy belátható helyzet, szerintem kibírható.
2020. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

Mi találkozunk.... egy héten 1-2x. Most az, hogy bejön busszal, vagy vonattal, amin senki nincs a járvány miatt.... teljes fertőtlenítés, amikor jön, de már a busz előtt/után is...

Egyikőnk sincs önkéntes karanténban, mindkettőnknek muszáj dolgoznia , minden nap rákényszerülök, hogy buszozzak )ő is). Bekaphatják. Ugyan úgy bejárok dolgozni 150 ember közé. A veszélyeztetettek pedig ugyan úgy buszozgatnak itt délután, ahogy eddig (már a járvány előtt is csak nyuggerek voltak a buszon, amivel utaztam). Semmi nem változott... ugyan úgy eljárkálnak délelőtt boltba, gyógyszertárba, piacozni stb....

2020. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Arról ne is beszéljünk, hogy folyamatosan osztogatják a szépségszalonok, hogy lehet menni szoliba, meg körmöt csináltatni, mert nyitva vannak. Akkor miről beszélünk
2020. ápr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Indítom a Motorom és megyek hozzá.
2020. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 25 év felett a párod is van annyira nagy lány/fiú hogy eltud szakadni anyuci meg apuci szoknyájától. Édesanyámnak ennyi idősen már volt férje meg gyereke. Szép is lett volna ha hazarohan az anyjához.

Ha megoldható, akkor szépen hozzád költözik. Ennyi idősen már nem az anyjának meg az apjának kéne lennie a legszűkebb családjának, hanem neked. Veled kéne lennie, nektek kéne egymást segítenetek. Ha szeret ezt önszántából meg is teszi. Mellette persze lehet bevásárolni a szülőknek, letenni az ajtóba. Lehet velük videochatelni meg ilyenek. De szerintem ennyi idősen ha van ilyen lehetőség akkor már nem anyámékkal egy házban lennék. Felnőtt nő/férfi, éljen is úgy.

2020. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!