Anyàm mellett lenni?

Figyelt kérdés
Anyám teljesen kivan,holott otthon van,nem mer kimozdulni hatvan feletti lèvèn.Mindennap ìrogatja az èrzelmi zsarolmànyait.Mivel messzebb lakom tőle kb kèt órányira.Mièrt nem segìtek neki,ilyen időkben a csalàd az első,költözzek haza.Tesòm közelebb lakik hozzà,ő felajànlotta,hogy segìt.Anyàm folyton azzal jön,hogy ő a veszèlyeztetett korosztàly.Mindegy,hogy nekem kell bemennem dolgozni egy halálos vìrus alatt,rà is vigyàzhatnèk,mondjuk mellette lehetnèk egy szomszèdos albiba.Van egy nem teljesen jò kapcsolatom,de még gondolkodom,hàt azt sem hagyja,csak minnèl előbb költözzek haza mellè.Mert a közelukben van kiadó albi.Mindenki màst is csesztetnek a szülei ilyenekkel??

#anya #járvány #idegesìt.
2020. márc. 22. 16:01
 1/6 Varga Péte4 ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte együttérzésemet! Nem tudom, milyen segítséget vár el Tőled? Ha el tudja magát látni, akkor jár jobban, ha egyáltalán nem érintkezik olyanokkal, akik dolgoznak és kénytelenek emberek közelében lenni. Próbáld ezt megértetni vele. F/70
2020. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne foglalkozz ezzel, anyád érzelmileg zsarol, emellett semmi értelme sem lenne odamenni, mert attól ugyanúgy veszélyeztetett maradna.

Nekem eszembe nem jutna ilyet kérni a gyerekeimtöl.

64/N

2020. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő ilyen.Azt ìrta köpjem szembe magam.Ha ilyen,ezèrt nincs kedvem vele beszèlni.Csak ezt nem fogja fel.
2020. márc. 22. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen ne foglalkozz vele!
2020. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Ha odaköltöznél és járnál ugyanúgy dolgozni még jobban veszélyeztetett lenne mond ezt meg neki ha nem érti meg hagyd
2020. márc. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne költözz haza mellé.Sőt, most meg se látogasd, az Ő érdekében.

Később se költözz oda, a TE érdekedben.

2020. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!