Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik nem beszélnek anyósékkal-...

Akik nem beszélnek anyósékkal- miért nem beszéltek? És mennyire jelent ez nemet pl. nem is köszönsz neki vagy nem jártok el vhova?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 16:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9. nem vagyunk házasok, csak 4. éve együtt, ok nélkül tette, nem szeret, nem vagyok neki szimpatikus, szőke vagyok és a fekete hajat imádja és ilyen kifogásokat kaptam...
2020. ápr. 19. 18:09
 12/20 A kérdező kommentje:
10. tőlük, hétvégente jártam oda, barátom is hozzánk, bekattant és nem egyszer megcsinálta ezt mondvacsinált indokokkal... bocsánatot nem hajlandó kérni, azt mondja a fiának a pénze rám megy el, mert pl. vesz egy parfümöt nekem, az persze semmi, h a lakbért, kaját stb felesbe fizetjük, én lehúzom a kisfiát... vagy ha én vettem neki pl egy szabadidő nacit, mert nincs neki sok, akkor milyen hülye vagyok, miért nem adtam oda azt a pénzt a barátomnak és lehetne kocsija...akár a nyaralás, neki lehúzás, mert sose voltak és luxus. nekem meg alap minden lvben, de persze 50-50 fizetéssel
2020. ápr. 19. 18:12
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

#11

Akkor viszont nem normális és rá kell hagyni a dolgokat, nem pedig mellre szívni.

A párod mit szól mindehhez?

2020. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem, szerintünk sem..

próbált vele beszélni, szépen is kiabálva is, h ez nem oké amit tesz, de lesz.rja, neki ez így jó, h nem megyek oda... tudja a párom, h nagyon fáj, mi is veszekedtünk ezen..

azzal jön az anyja h az ő háza és kész. ami oké, de könyörgöm, a fia szerelme vagyok, nem vagyok se iszákos, se drogos... szóval már nem tud mit kezdeni, azt mondja az anyja, nem fog megszakitani vele minden kapcsolatot, de tenni nem tesz semmit, nem tudom, h nem tud vagy nem is akar...

2020. ápr. 19. 18:16
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nem beszélek már velük lassan 1 éve. Van rá elég sok okom de nem szeretném ide most leírni. Ha meglátnám az utcán azért köszönni köszönnék nekik és mennék is tovább. Hosszú évek alatt jutottam el idáig. Az első 2 évben még lelkiztem rajtuk, de van egy cérna ami nálam elszakadt.
2020. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%
Az en anyám se tartja az anyósával a kapcsolatot.Hogy miért?:Mert a mamám kitagadta a családból mert apámmal nem rendeztek hatalmas nagy esküvőt és lagzit.Így anyám egy évben max 5x találkozik vele akkor is ünnepnapokon pl karácsony meg a szülinapokon de akkor se beszél vele csak köszön és ennyi.
2020. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Az én anyósom egy nagyon gusztustalan egyén. Nem utálom, viszont utálok hozzájuk járni. Hatalmas kösz van náluk, a wc állandóan gusztustalan (sz.ros,retkes...stb), az evőeszközök a tányérok olyanok, mintha el sem lettek volna mosva, csak visszarakva a szekrénybe... Közben meg a párom nem ebben él, én szeretem a tisztasági, de ha hazamegy, akkor olyan, mintha átállna az agya... :(
2020. ápr. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én már leírtam ebben a kategóriában. Nem, anyósom, öt szeretem, a apósom új asszonya akivel bajok voltak. Évekig tűrtünk, párommal, sógornőmmel se volt kedves, de engem gyűlölt a legjobban. Állandóan neki kellett a középpontban lenni, folyton sajnáltatta magát 40 éves korától, már 50. Próbált minket párommal szétválasztani áskálódással, manipulációval. Képes volt elmenni a párom műhelyébe, azt duruzsolta fülébe, hogy nem vagyok jó anya, mert ő figyel engem, Pl állítólag egyszer nem mostam egyből kezem pelenkázás után mikor ott voltak(lehet csak kitalálta). Ebből levonta a következtetést, hogy sosem mosok kezet és nem látom el rendesen a lányom. Gyámhatósággal is fenyegetett mikor nem hallotta más. Azt terjesztette, hogy én meg anyám nem köszönünk neki az utcán, de igazából gyakran ő nem köszönt vissza. A lányomat is hol szerette, hol rá se nézett, vagy lecsúnyázta, mert kisgyerek még és nem akart fotózkodni. Sosem lehetett tudni hogy min hol és mikor sértődik meg. Pl ahogy megérkeztünk beköszöntünk neki az ajtón, de ezen úgy felháborodott, hogy mi az hogy neki ott köszönünk, tessék elé állni vigyázba és úgy köszönni. Mindig irreális gondjai voltak, pl nem tetszett neki a karácsonyi ajándéka, levágta az asztalra és számon kérte rajtunk, hogy vehettünk neki teás készletet, miért nem kérdeztük meg mit szeretne (Pandora cuccot, de az nem olcsó...). Anyámnak beszólogatott az utcán, úgy, hogy csak látásból ismeri. Utálta, hogy jó a kapcsolatom vele. Már nem köszönök neki, mert nem köszönt vissza párszor, pont olyan hangulata volt, elegem lett. Ki tiltottuk a házunkból, após jöhet ő nem.
2020. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Az egész kapcsolatunk alatt keverte a sz4rt az anyja. Alapból nem kedvelt, mert már nem ő volt a pici fia életében az első.

Természetellenesen kötődött hozzá, mintha a felesége lett volna. Próbáltam jó viszonyt tartani, de egy idő után meguntam. Nem köszönök neki mert szerencsére más városban lakik, és nem kell látnom soha.

2020. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az elejétől kezdve utált, főleg mikor a lánya hozzám költözött.

Mindig nyomasztja a lányát hogy költözzön haza stb.

Kölcsönösen kitiltottuk egymást a lakásunkból, szerencsére nem kell találkozni szóba állni stb.

2020. ápr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!