Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az ilyen anyósjelölt mit...

Az ilyen anyósjelölt mit érezhet? Milyen család ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

A fiuk 2 hónap járás után meg akarta kérni a lánytesóm kezét. Rá 1 hónapra meg is tette. Hugom elfogadta.

A kedves anyós- és apósjelölt másodjára volt nálunk látogatóban, az elsőnél nem voltam itthon, a másodiknál viszont a szobámban maradtam, nem mentem le a nagy ebédre (nem szeretem az ilyen összejöveteleket, ráadásul itt a járvány is).


Erre a kedves anyósjelölt állítólag véletlenül, de nem följött az emeletre? És azt mondja közben a fiának és hugomnak, hogy "Hát ha már itt vagyok, akkor benézek minden szobába". Én meg "lebuktam", hogy itthon vagyok. Én nem érzem magam kínosan, érezze ő magát, hogy nem elég, hogy idejönnek járványkor, még pofátlanul szétnéz a házban és benyitogat mindenhová engedély nélkül, kénye kedve szerint! Megérdemelte, hogy itthon voltam, és hogy "lebukott"! Mert ő bukott le, nem én. Még előtte direkt be is kopogott hozzám, azért, hogy meg tudja nézni a szobám, ha valóban nem vagyok itthon! Kész vicc! (Előtte anyum azt mondta neki az ebédnél lenn, hogy nem vagyok itthon). És ezek után még azt hazudta anyumnak, hogy "hugomékat kereste, és véletlen benyitott ide". Holott hugomék ott álltak mellette az ajtóm előtt már, amikor benyitott hozzám!


A kedves vőlegény is megéri a pénzét, a múltkor 3 hétig itt dekkolt nálunk, most meg már 2. hete van itt. Persze náluk max. 1 hetet ha tölt a hugom.


A bringámat is engedély nélkül elviszi mindig (hugommal bicikliznek), mintha az övé lenne. Sőt! Még a büdös zoknijait is rátekerte a kormány 2 végére, hogy neki kényelmesebb legyen. Lassan már nekem kell engedélyt kérnem, hogy használhassam a saját biciklimet.


Kb. 1 hónapja vannak együtt, de az utóbbi kb. 6 hétben 0-24-ben együtt vannak. Hogy nem unják még egymást??? Én meg 2 szót nem tudok váltani azóta a hugommal.

Még mielőtt féltékenységgel jönne valaki, szó sincs róla, ezek csak a szimpla tények amiket leírtam.


2020. ápr. 28. 16:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom milyen választ vársz, úgy érzem egyszerűen jól esett most kiirnod magadból ezeket. A tesód leendő anyósa egy bunkó, nem mászkálni és nézünk körbe más házában engedély nélkül és pláne nem nyitogatunk be minden szobába. A biciklis esetnél azért én vagy szólnék szüleimnek hogy álljon meg a menet vagy a tesómnál csapnám ki a balhét hogy azért a lo*sznak is van ám vége vegyen magának biciklit a drága párja, vagy menjenek gyalog, vennék rá valami bicikli zárt aminek csak te tudod a kombinációját. Aztán már nem tudnák szó nélkül elvinni ha még kérnék német mondanék. Egyébként örülj neki hogy megkerte a kezét remélhetőleg akkor hamar elkolteznek és nem fognak többet zavarni otthon. És reméljük hogy az anyósnál fognak összeköltözni és nem nálatok :)
2020. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Lány vagy fiú tesó vagy?


Lehet húgod mondta menjenek el bicajozni vigye a tiéd.

Ha ennyire zavar kérd meg tesód, ne vigyék el. Kérj közös programokat.

Szerelmes majd elköltöznek.


Bár ez az " 1hónapja járunk megkérem.a kezét" már lassan úgy látom divat aztán megy a hajcihő

2020. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Most akkor hány hónapja vannak együtt? 1, 2 vagy 3?
2020. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%

1 hónapja vannak együtt, de az utóbbi 6 hétben 0-24-ben együtt vannak.

Mi van

2020. ápr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Már kb. 7 hónapja vannak együtt. Karácsonykor volt az eljegyzés.
2020. ápr. 28. 17:03
 6/29 A kérdező kommentje:
A kérdésben véletlenül elírtam, így visszaolvasva tényleg félreérthető.
2020. ápr. 28. 17:04
 7/29 anonim ***** válasza:
70%
Én megmondanám kerek-perec a húgodnak, hogy tegyen rendet abban a családban! A drága anyóst rakja helyre, a szerelmének meg vegyen biciklit. Ennyi. Problem solved.
2020. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Azért valahol az is nagy taplóság, hogy átjönnek a vőlegény szülei, te pedig úgy csinálsz mint egy sértett 15 éves és nem mész le. Eljegyzés után általában megismerkedik egymással a két család, ebben problémát nem látok, bár nem értem, miért ilyen vírusos időben kell egymáshoz átmenni.

Az anyuka bunkón viselkedett. Ez is tény.

Mivel a húgod igent mondott, igenis el kell fogadnod, hogy a párjával új családot alapít. Már semmi nem lesz olyan, mint régen. Én úgy érzem az írásod alapján, hogy neked ezt is nehéz elfogadni.

(Ez mindenkiben végigfut, nagy változás ez... de te mindig a tesóka maradsz)


Az “elveszi a cuccaim” probléma kulcsa pedig a kommunikáció. Beszéld meg a húgoddal. Lehet ő és a szüleid mondták a fiúnak, hogy nyugodtan használja, te úgy sem mész vele sehova..


Abban nem làtok próblemát, hogy most együtt vannak és nálatok “dekkol”. Ha anyagilag nehéz nektek, adjon bele a kajapénzbe. De előbb-utóbb összeköltöznek, akkor pedig max vasárnapi ebéden látod őket.


Nincs fekete és fehér, szerintem ebben a történetben mindenkinek változnia kell kicsit. Neked is.

2020. ápr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy a "párjával új családot alapít"? Könyörgöm, kicsit több, mint fél éves kapcsolatról beszélünk! Ahol 3 hónap járás után jegyezték el egymást. Miről beszélünk?


Kb. mindkettejüknek első normális kapcsolata. Miért lenne ez annyira biztos, hogy együtt alapítanak családot? Nem is értem. Anyósjelölt is úgy beszél, hogy "az esküvőn úgyis találkoztunk volna". Milyen esküvőn mégis? Ami esetlegesen 2 év múlva ha lenne leghamarabb is esetleg? Miért lenne ez annyira biztos, hogy akkor is együtt lesznek még?!

2020. ápr. 28. 17:38
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
Anyós az ifjú párnál folyamatosan turkálni, kutatni fog. Iszonyat veszekedések lesznek ott.
2020. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!