Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha anyósom velünk lakik...

Ha anyósom velünk lakik beleszólhat a gyereknevelésbe?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve lakunk együtt és van egy nem közös 5 éves kislánya a páromnak. Azt is tudni kell hogy ez a párom saját háza, anyósom lakik nálunk és nem mi nála. Elveszítettem a munkahelyem es most hogy nincs ovi én vigyázok a csajszira ami teljesen oké. Anyósom viszont a gyereknevelésbe folyamatosan bele akar szólni. Pl ha rosszat csinál és kiszór valamit és kérem hogy szedjem össze anyósom ott terem hogy szedjem össze én mert szegény kislány had játszon. Én persze nem szedem össze hanem akkor általában otthagyom és ha az apja hazajön ő lekiabálja anyósom és a kislánnyal felszedeti amit kiszórt. Vagy van hogy hisztiből csapkodja erősen a villanykapcsolót és ha nem fejezi be rá szoktam csapni a kezére mire anyósom elkezdi sajnálni hogy szegényke. Mostanában a csajszika eléggé flegma és ha pl enni kér csak számonkér minket hogy hol a vacsora vagy hisztizik ha akar valamit de nem beszél csak nyafog meg csapkolódik és szeretnénk tanítani arra hogy ez helyett mondja azt hogy szeretnék vagy kérem. Anyósom akkor is jön és mondja hogy ugyan fejezzük már ezt be hát nem látjuk hogy ez jó a gyereknek?Párommal már beszéltünk vele erről de akkoris nem bírja ki hogy ne szóljon bele. Valakinek valami tippe?
2020. ápr. 30. 16:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
21%
Anyós úgy tekinti, hogy te nem vagy a gyerek rokona, nincs jogosultságod fegyelmezni. Idegen vagy abban a házban, gondolom, egy bőrönddel költöztél, és ha nem sikerül a kapcsolat, úgy is távoznál onnan. Szóval egy idegennek tekint, aki afféle ingyen albérlő, cserébe a háztartásban dolgozik. De nem vagy családtag. És nem is fog annak tekinteni. Sajnos.
2020. máj. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!