Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek ezt hogy lehet...

Szerintetek ezt hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Anyósommal élünk együtt, mert még nincs készen a lakásunk. Van egy kisbabánk is, most a járvány alatt csak velünk érintkezik, vele és Sógornőmmel nem, nem akarjuk, hogy elkapjon bármit is. Viszont előtte sem nagyon volt az unoka a kezébe adva, mert gyenge, nem úgy fog, féltünk, hogy elejti, ez nem is tetszett neki, rengeteg hiszti volt miatta. De közben meg én bármit teszek a gyerekkel, semmi sem jó, sem az, ahogy hívom, semmi más, pedig azt mondta, Ő nem akarja elvenni az anyai szerepet. Mégis mindenbe beleszól. Ti mit tennétek?

#anyós #anyai szerep
2020. máj. 8. 19:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
2020. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
29%
Erősnek kell lenni, kiállni Magadért. Én azt csináltam, hogy valahány alkalommal tapasztaltam rosszat, annál kevesebbet engedtem a kisfiamhoz. Elvégre én is feszült lettem emiatt, a gyerekek pedig érzik. Egy idő után meg fogja érteni hogy hol a helye a családban, és hogy nem egyenrangú veled a baba életében.
2020. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Örüljön a büdös banyája, hogy ott laktok. Micsoda megtiszteltetés számára, hogy titeket kerülgethet, nemigaz?
2020. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Minek szülsz oda egyáltalán?
2020. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
ööööö....ha úgyis egy légtérben vagytok, akkor miért is nem foghatja meg a gyereket?
2020. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek addig albérletbe.
2020. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Megkaptam a privat üzenetet. Nem ismerem a hátteredet, de akkor is úgy gondolom, hogy ha valaki nyakára gyereket viszel akkor nem ócsárolod, hanem megpróbálsz kedvesebb lenni amíg nem tudsz tovább menni. Te akartad a gyereket nem az anyósod. Azért neki is naponta el kell viselnie ha sír a gyerek, vagy bármi hangos dolgot csinál. Az anyós megszokott életét te most felbolygattad. De neked nem tetszik ami ott van??? Költözz albérletbe. Van rengeteg, akár rövid távra is kiadó albérlet.
2020. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Nyilván volt hiszti miatta.Ott laktok nála és kerülgethet,de még az unokáját sem foghatja meg.Ha nem úgy fogja,akkor megtanítod neki.Lehet puha helyen is tartani,én is úgy fogtam tesóm babáját.Felültem az ágyra és szinte az ölembe adták,soha semmi gond nem volt.

Azért szól bele, mert ő is szeretné kivenni a részét,elvégre ő a nagymama.Nem is értem, csak azt engeditek neki, hogy bámulja?

2020. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%

Szülők nyakára gyereket szülünk, azt' még problémázunk is, hogy nem jó, ahogy a kedves mama onokázik? Ez már egy generációval korábban is elég komoly ellentétek forrása volt.

Mégis mire számítasz, tündérvirágszálam? Arra, hogy neked adok igazat? Rendben, neked, sőt, Neked (mer' minden mama-baba blogon meg fészbúk-oldalon nagy kezdőbetűvel írnak Téged meg a Benned fejlődő trónörököst) van igazad, a gonosz anyósod rosszat akar neked!

Vagy csak egyszerűen élt a maga világában nagyjából húsz évig a saját háztartás kialakításától a te színre lépésedig és most nem szeretne mindent feladni, mer' mégiscsak ő volt itten a főnök. Ne dédelgess álmokat, te sem leszel jobb anyósként. Nem, egy fokkal sem.

Ilyenkor a csúnya, gonosz válaszolók meg szokták kérdezni, hogy mégis miért kellett a szülők nyakán élve gyereket vállalni, a kevésbé gonoszak pedig megkérdezik, hogy ugyan miért nem költöztök el. Nos, nekik van igazuk.

A többiek meg kívülállóként okoskodnak, pedig egy ilyen "éjn bezzeg jobban tudom, éjn felnevëltem három gyerëket a semmire" anyóssal szemben ők sem bírnák sokáig egy fedél alatt a baromi nagy önérzetük ellenére sem.

2020. máj. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Hagyd rá,ugysem fog változni hidd el.

Nemsoká elmentek tőle addig szorítsd össze a fogad. Kibírod,hidd el.

Tapasztalat.

2020. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!