Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha ti és a párotok szülei...

Ha ti és a párotok szülei kölcsönösen cagy pedig csak az egyik oldalról nem kedveltétek a másikat, akkor később hogyan sikerült megoldani ezt a dolgot, ha mindkét fél tett is érte?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Anyós par utcával arrébb lakott,látni nem birt engem vagy a családom.

"Páromat agymostuk" mármint anyós szerint,pedig csak ' más életet is tapasztalt' a párom.

Azóta ő se akarja látni a csaladját.

Szerencsére a településen belül nem volt közös ismerős.Nem egy boltba jártunk,par alkalommal futottunk össze utcán

2018. júl. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás a tökéletes elszigetelődés. A férjem akkor megy az anyjához, amikor akar, nem szidom neki, de én 6 éve nem voltam nála azt az egy alkalmat, amikor az első gyerekünk megszületett és megmutattuk neki. Szerencsére a gyerekek iránt sem érdeklődik túlzottan, úgyhogy emiatt sem kell mennem hozzá.
2018. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma sem kedveljük egymást, de megtanultuk elviselni a másikat, 15 év alatt, nem járunk egymás nyakára, hetente visszük hozzájuk az unokát, addig is ügyeket intézünk, nem egymást szivatjuk, nem kell sok időt tölteni velük, szerintem ez a kulcs.
2018. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Havonta kb egyszer találkozok vele mikor levisszük a gyereket. Persze akkor mindig tesz valamit amitől tiszta ideg leszek. Párom akkor megy amikor akar nem szólok bele.
2018. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!