Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Más is szokott gyomorideggel...

Más is szokott gyomorideggel menni a párja családjához?

Figyelt kérdés
Mikor tudom, hogy menni fogunk, napokkal előtte ideges vagyok. Aznap reggel görcsöl a gyomrom. A párom családja mindenért engem hibáztat. Ha a barátom többet dolgozott és fáradt, akkor biztos azért, mert valójában miattam fáradt. Ha fáj a háta, biztos nem masszíroztam meg. Ha fogyott, nem főzök neki eleget. Ha hízott, lassan már "nem fér be a feje az ajtón"... vádolnak, hogy szétszakítottam a családot, mert barátom összeköltözött velem. Ezeket nagy részben csak a barátomnak mondják, tehát nem tudok rá élesben reagálni. Előttem csak szimplán piszkálódnak, tesznek pár sértő megjegyzést, de nem annyira durván, hogy úgy elküldjem őket a búsba, ahogy elküldeném, ha mindent az én szemembe mondanának. Barátom megvéd előttük, próbálunk kitartani, de nekem egyre kevésbé megy. Egy életen át kritizálni és bántani fognak kvázi idegenek? Azért írom így, mert lényegében nem gondolom, hogy velem szemben ehhez joguk lenne. (Tudom, hogy amúgy nem idegenek). Ami a hab a tortán, hogy a párom családjának több tagja ugyanezt átélte fiatal lány korában ahogy most velem viselkednek. Most ezt nekem miért kell visszaadni? Semmit nem tettem ellenük, azon kívül, hogy a barátom elköltözött tőlük. Mindig udvarias vagyok, próbálom magam visszafogni, hogy a barátomat ne bántsam meg. Mindenféle témába próbálok partner lenni, tényleg úgy érzem, hogy igyekszem. Volt már, hogy elegem lett és nem mentem, a barátom dupla savazást kapott, hogy milyen vagyok, nem vagyok rájuk kíváncsi, csak saját családom érdekel, elszakítom tőlük a páromat ezzel a viselkedésemmel. Mit csináljak? Hányni tudnék. Már a szakításon gondolkodom. Nem értem...egyszer találok végre valakit, akit szeretek és nem akarják, hogy boldog legyek olyanok, akik ellen semmit nem tettem.
2020. máj. 15. 09:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
A párod kiáll melletted? Amúgy én egészen biztosan nem mennék hozzájuk, nem érdekelne, ha megsértődnek, úgyis utálnak ok nélkül, akkor nem mindegy?
2020. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%

Amiatt nehogy szakíts. Fel kell húzni a kesztyűt, és pároddal közösen megnevelni a szülőket.

Néhány hónap mosolyszünettől talán magukba roskadnak.

Valószínű anukának nem vagy szimpatikus, megtanulhatsz trapézon 300 méter magasan szaltózni, az se fog neki tetszeni.

Én apóst már elküldtem a k. anyjába, teljesen jó érzés volt. :)

2020. máj. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyen gyomorideget, hanem egyszerüen maradj otthon.

Arra semmi szükséged, hogy piszkáljanak.

A párod meg állítsa le öket, vagy legalább is ne továbbítsa neked amit mondanak.

(Elvileg az is jogos lenne, ha ö sem megy oda vagy csak nagy ritkán, de ezt neki kell meglépni)

2020. máj. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Hat ezek utan ha parod jopofa veluk es odamegy..o is elarul teged. "Dehat a csaladja" hagyjuk mar..akarki aki bantja a szerelmunket azzal nem jopofizunk nem jarunk oda. Bsszak meg az anyosodek szerintem. Te meg ne menj hazhoz a pofonert. Nem kell szakitani, szakits az anyosekkal. Nem mesz es ha lesz gyerek o SEM megy..ennyi. Nem engeded h menjen ha lesz gyerek es keeesz. Most nincs igy konyebb megoldani. Masreszt miert nem askalodsz anyosek ellen? Vadold meg oket ezzel azzal a hatuk mogott sirj parodnak miattuk. Ezt erdemlik!
2020. máj. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, 14 éve nem láttam anyóst, hála Istennek. A férjem mehet, amikor akar, a gyerekeket is viheti, de én nem megyek.
2020. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Soha, senki miatt nem kell szarul érezned magadat. Soha. Ne menj olyan helyre, ahol nem szeretnek. És ezt mond meg a barátodnak is. Meg azt is, hogyha egy picit is szeret téged, akkor nem várja el, hogy egy számodra méltatlan, kellemetlen és megalázó szituációba kerülj a családjánál. De a barátod is megéri a pénzét, hogy ilyen családja van és elvárja, hogy te találkozz velük...
2020. máj. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem várja el, csak látszik rajta mennyire bánatos, hogy az én családom szeretettel fogadja és reménykedik, hogy jobbra fog fordulni a helyzet. Amúgy nem jópofizik, azért odaszólogat nekik rendesen, csak akkor is megy hozzájuk, mert az apjával elég sokmindent megéltek közösen és ez a kötelék nagyon benne van...én valamennyire megértem őt, csak ez már nekem sok. Megvéd mások előtt, de sokszor őt is bántják, illetve én az látom külső szemlélőként, hogy neki az a normális, hogy gyerekkora óta van nála némi lelki terror alkalmazva, sokszor ő ezt észre sem veszi. Többször is tépázzák az önbizalmát pl leszólják a munkáját, sokszor ő takarított otthon fiú létére és azóta is mondjak neki, hogy hát azért nem volt túl precíz stb. De mivel az önbizalmát sokszor elvették, ezért ő sokszor magát hibáztatja. Borzalmas látni ezt nekem, mit művelnek vele is...de akkor sem bír elszakadni. Pár éve az anyja megcsalta az apját és azóta annyira együtt érez az apjával, hogy szerintem ezért mindent megbocsát neki. Nem tudom mit csináljak, szerintem ő ebbe szokott bele gyerekkora óta.
2020. máj. 15. 11:39
 8/27 A kérdező kommentje:
A másik pedig, hogy sokszor kétszínűek velem. Például a mamája is azt mondja már én is a családhoz tartozom közben meg azt kérdezem a múltkor mikor költözik már haza a barátom. Vagy például ha telefonon beszél velük szokták mondani nekem is adja oda a telefont, mert olyan régen hallották a hangom. Stb...de ez nem igazi kíváncsiság és szeretet, mert akkor nem bántanának. Barátom meg ilyenkor örül és ezeket hozzá fel példaként, hogy látod, téged is akarnak látni, szeretnek téged, csak be vannak savanyodva még nincs életük, de csak ezért morcosak stb...mentegeti őket
2020. máj. 15. 11:41
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
En baromira nem mennek oda... akkor is rossz vagy ha mesz, akkor is ha maradsz, akkor mi ertelme ezen idegeskedni? Szerintem a parod meg fogja erteni, hogy semmi kedved olyan emberek kozott lenni, akik folyamatosan bantanak es megalaznak minden ok nelkul. Szoba nem allnek veluk, te jo eg, milyen lelki szegeny emberek vannak. Ha szereted a pasit foglalkozz vele, a szuleivel nem kell. Az meg a masik, hogy szegeny sracot is terrorban tartjak, elnyomjak, neki se kene odajarni ilyen gyakran. Ilyen mergezo emberekkel a kapcsolatot minimalizalni kene, neki mondjuk a csaladja, de neked nem. Ne menj oda, ne beszelj veluk, ugysem tudsz jot csinalni.
2020. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%

Nekem azóta van gyomoridegem, mióta após nyugdíjas lett, addig fel se tűnt, mennyire utalom, mert sokszor, mikor mentünk, nem volt otthon.


2 dolog változtatott, hogy nyugdíjas lett és ezért találkozok velevis gyakrabban, meg terhes lettem és kb annyira érdekli az első unokája, mint a loteri kutyát. Főleg utóbbi miatt fogja azt elerni, hogy mi is le fogjuk őt xarni.


Ezt azért írtam le, mert az esküvő és a gyerek mindig előhoz vmit, lehet még jobban rád fog szallni, vagy az is lehet, hogy meglátja benned a nőt, aki unokát ad neki.

2020. máj. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!