Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jön a férjem fia, gyomoridegem...

Jön a férjem fia, gyomoridegem van ha rá gondolok!?

Figyelt kérdés

Van egy 11 éves fia.Mindig is imádtam,sokat foglalkozok vele,viszem magammal mindenhova.Mindig mindent megtettem,hogy neki jó legyen.Olyan édes kisfiú volt eddig de most egy hónapja elviselhetetlen.Hogyan derítsem ki mi baja?Ha kérdezem nem mondd semmit.Gonoszkodik mindenkivel,beszól mindenkinek,üvölt minden ok nélkül és szemétkedik minden élőlénnyel.

Dokinál már voltunk vele nem mondott semmi okosat.Mi lehet vele?Hogy segíthetnék neki???

Apuka tanácstalanabb mint én,anyuka annyit mondd csináljunk vele valamit mert elviselhetetlen.


2014. máj. 16. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, talán nézzetek utána, hogy nem pedofil-e a tornatanárja.
2014. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
szerintem kezd kamaszodni és azért.
2014. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Na a tesitanár az kifejezetten utálja még az edzésről is kitiltotta.


Kamaszodik?Ilyen hamar?És tudok neki ebben valamit segíteni?

2014. máj. 16. 14:43
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik, igen. Állítsatok határokat, pl nem bánthat állatokat, és nem lehet tiszteletlen veletek. Azon belül viszont had csinálja amit akar, hiszen tombolnak benne a hormonok, ez ellen nem tehet. Bár valami energia levezető is jót tehet neki, pl járjon karatézni, focizni, rendszeresen bicajozni jó sokat, ilyenek.
2014. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kamaszodik, van aki 11 évesen, van aki 16 évesen, ez változó, csak arra figyeljetek, hogy ne szokjon rá a cigire meg az alkoholra, a kamaszkor és a hormonok elég gonoszak ilyenkor..
2014. máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Ki se lehet a gép mellől robbantani.Ha erre teszünk próbát üt vág....

Fociról eltanácsolták,jár karatéra de azt abba akarja hagyni mert szerinte bántják a többiek.Bicajozásra nem lehet rávenni mert hideg van,ez fáj az fáj van minden kifogás.Pedig ilyenkor hatalmas túrákat csináltam vele egy éve de most nem tudom rávenni.

Ha valami tiltva van rögtön támad,hogy utál minket meg mi is őt,öngyilkos akar lenni,neki sz.r minden és sorolhatnám.


Nem tudom mit tehetnék még?

2014. máj. 16. 14:48
 7/20 A kérdező kommentje:
Ha 11 évesen ilyen mi lesz pár év múlva?Vagy ha kicsit idősebb lesz javul a helyzet?Komolyan néha kiszaladnék a világból miatta.
2014. máj. 16. 14:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ez az, hogy most kell megfogni, mert később nem fogod tudni megzabolázni. Kifogást mindenre fog találni, a ti dolgotok az, hogy nem ráhagyni mindent. Bicaj téma pl: együtt elmentek egy bringa túrára, pl egy 1 órás tekerés a környéken, bárhol. Neki pedig mennie kell veletek. Ne hagyjatok rá mindent, mert később igen nagy kakiban lesztek emiatt.
2014. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ez tiszta oké én értem is,csak,hogy a férjemé a kicsi nem az enyém és ha én erőltetek is valamit de a férjem feladja vele a harcot akkor én nem tehetek semmit.

Ha a sajátom lenne akkor akár "pattoghatnék" is ugye de így hogy?Akkor megkapom tőle,hogy te nem vagy az anyám és nem dirigálhatsz nekem.Ezt a mondatot pedig nem szeretném hallani a szájából mert nagyon nagyon rosszul esne.Apának annyi türelme azért nincs hozzá és félek ha ő azt mondja,hogy akkor hagyjuk muszáj hagynom nekem is.


Apával beszéljek,hogy legyen kitartóbb és jobb lesz neki/nekünk ha nem hagyjuk rá?És segítsen ő nekem ebben?

2014. máj. 16. 14:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Igen, a leírtak alapján tipikus kamaszkori gubanc. Tudtommal nincs rá tuti gyógyír, csak amit írt az egyik válaszoló: szabályok felállítasa, na meg az energia levezetése.

Nem kell neki mindent elnézni vagy kiny@lni a seggét, csupán próbáljatok vele dumálni - bármi áron - a dolgokról. Akár meghallgat titeket, akár hisztizik, ne engedjetek neki. Nem kell fizikailag bántani, csupán határozottság kell - jó adag.

2014. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!