Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tegyek, ha anyósom állandó...

Mit tegyek, ha anyósom állandóan nyomul?

Figyelt kérdés
A férjemmel 12 éve együtt vagyunk kb. minden nap főzök (ezt anyósom is tudja) mégis minden héten jön és hoz 1 hétre való kaját. Állandóan leszólja amit főzök, kritizál és számonkér. Ha nyaralni megyünk ő is akar jönni (az unokákat le se szarja) . Ha elmegyünk vele bárhova azt kell nézni, hogy neki mi a jó (pl.az autóban az ő kedvenc zenéi szólnak). Múltkor nálunk aludt és valamiért fél tizenegykor bejött mi pont akció közben voltunk, ő észrevette majd mintha semmi nem történt volna leült az ágy szélére beszélgetni azt hittem elájulok. A férjemnek is elege van belőle, de nem akarjuk megbántani mit tennétek a helyemben?
2020. máj. 18. 20:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Beteges!


PRóbálj minél messzebb kerülni az anyóstól. Nyaralásra minek viszitek?

2020. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
talán őt is be kellett volna venni az akcióba.
2020. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Meghalt a férje és sajnáljuk. Nem mindig visszük általában 2-szer nyaralunk és az egyikre jöhet. Tavaly nem vittük mert nem bírtam volna baba mellett elviselni mindenféle mocskos k*rva voltam.
2020. máj. 18. 21:25
 4/20 A kérdező kommentje:
2. ez még viccnek is rossz
2020. máj. 18. 21:26
 5/20 anonim válasza:
96%
Férjednek muszáj lenne közelnie finoman hiába az anyukája és hiába sajnáljátok pl h most kicsit sok hogy így viselkedikv eled vagy hogy ne kritizáljon téged
2020. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

"Múltkor nálunk aludt és valamiért fél tizenegykor bejött mi pont akció közben voltunk, ő észrevette majd mintha semmi nem történt volna leült az ágy szélére beszélgetni azt hittem elájulok."


na én itt raktam volna ki

2020. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Szivem szerint èn is kiraktam volna! A férjem többször szóvá tette neki a viselkedését, igazából olaj a tűzre mert akkor szerinte én uszítom a férjem ellene.
2020. máj. 18. 21:48
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Ne hívjátok nyaralni, és költözzetek távolabb!
2020. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez velem is megtörtént hogy épp a barátnőmmel voltam elfoglalva, erre benyitott az anyós.

"-Jajj bocsánat, csak azt akartam megkérdezni...

-NEM!!!"

Vette a lapot.

A férjednek kellene vele beszélnie. Lehet hogy sajnáljátok, de meg kell húzni egy határt amit nem léphet át. Ha megteszi akkor viszlát. Ezt kell a tudtára adni.

2020. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
A ferjed alljon kokemenyen a sarkara es huzza meg a hatarokat! Ugy rugtam volna pofan, hogy a laba nem eri a foldet, ha nalunk ult volna le az agy szelere akcio kozben. Mit kepzel az ilyen?
2020. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!