Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyòsom elvárja hogy...

Az anyòsom elvárja hogy állandòan lessem minden kivánságât?

Figyelt kérdés

Folyamatos a veszekedés a férjemmel emiatt,hogy állandòan elvár tölünk.

Eljutottam egy olyan szintre h kezdem banni az elmult 4 évemet,és hogy ekkora hülye voltam h képes lesz felnöni.

Sajnos 30 evesen meg anyuka a szent,aki sarokba szoritja a férjem hogy ne legyen vàlasztàsa.

A nemleges válasz az egyik fülen be a másikon ki...

Ha tudja azt h a fia valoszinü nemet mondana valamire elkezd neki celozgatni,beadja az aldozat szerepet igy a ferjem megtesz neki mindent.

Sosem all mellem,ha en mast akarok es mashogy akarok,vagy nincs kedvem az anyjahoz h atjöjjön,mert faradt vagyok vagy sok a dolgom nekem tamad.H en utalom az anyjat.Meg ha valami bajom van menjek oda aztan mondjam meg neki,ö nem fogja megsérteni.

Elvarja az egesz csalad h hodoljak be,adjak fel barmit ha roluk van szo.

Mindig minden léptünkröl tudni akarnak.

Nem egy faluban elünk szerencsere de igy idejön varatlanul

van h hozza a hucimucijat h itt tölti a hétvégét aztán elvàrja h körül legyen ugràlva.

Ha a ferjem ker evente 1 szivesseget csak huzza a szajat es kifogasokat keres

Van itt meg olyan aki megbanta h behazasodott abba a csaladba?

Sikerült elerni valamit vagy jobb elfogadni h az egyetlen megoldas a meneküles?

A legjobban az faj h a ferjem nem all mellem.csak hatarokat szeretnek felállitani es nem eltiltani töle.

Ö megis keptelen leülni vele beszelve.


2019. nov. 15. 12:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg neki h járjön ő az anyjához ha anbyira akar plusz megemlíteném a válást is. Ha a szép szó nem ér neki hátha észbe kapna. Nekem is anyuci pici fia volt aztán összejöttünk és tököt növesztett :D
2019. nov. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Az enyém képtelen rá 😃

Ez a lehetöseg is szobakerült de mint irtam simán varatlanul eljön.

Plussz azert vagyok a szar mert mi az h az anyja nem jöhet hozzank

Szoval kapufa😀

2019. nov. 15. 12:34
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Eléggé rossz ez a helyzet, de ha ennyire az anyja motiválja, akkor én már rég megadtam volna neki a lehetőséget, hogy éljen tovàbbra is vele, én pedig lépnék.


Oda költözik hétvégére? Itt a hajam égnek állt. :)

Nálam ezt 1x csinálná, onnantól kezdve 3-man biztosan nem lennék együtt hétvégén.


Itt arra van szükség, hogy gyorsan változtasson ezen a szokásán, ha meg nem tud, akkor válás.

2019. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Szerezz az anyósodnak egy férfit....
2019. nov. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Na igen mi az hogy ottalszik anyuka ezen kiégtem én is. Én se csipem anyost tudja is párom nem is erőlteti a dolgot cserébe néha erőt veszek magamon fogom elhozom magunkhoz h unokazhasson (azért hozom mert legalább szem előtt vannak és nem tömi meg csokival őket stb) nyugodtan én meg megcsinálom a dolgaimat addig itthon. Nem beszélgetek vele stb nem tud felidegesiteni se.
2019. nov. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%
Próbálj kompromisszumot kötni pároddal h ne járjon oda az anyja de néha hivd el ebédre. Ottalvásról meg szó se legyen. Ha nem megy picit elköltöznék a szülőkhöz vagy valami hátha észbekap...
2019. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
A leírásod alapján menekülnék.
2019. nov. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
Próbálj meg először normálisan beszélni erről a férjeddel. Mondd el ez téged mennyire zavar mennyire bánt, de az anyját nem utálod! Ha még mindig mellette áll, akkor mondd meg hogy ezt nem bírod tovább, és elválsz! Van hova menned egyébként, ha úgy döntesz, hogy válsz? Gyerek van?
2019. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Válás. Ennyi. A férjed nem alkalmas férjnek. Kár húzni az időt, amíg megöregedtek.
2019. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonymousreview60 ***** válasza:
83%
"A hímed nem alkalmas férjnek." Így pontos.
2019. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!