Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Akármit teszek én leszek a főgonosz anyósom szemében. Kiforgatja a szavaim állandóan. A férjem sem érti és neki is elege van, bár ő szerintem már nem lepődik meg semmin. Ha finoman megmondjuk neki, hogy bántó amit művel, akkor fölényeskedő lesz, de főképpen értetlenkedik, ha egyértelműbben, konkrétan, akkor meg megsértődik. (A férjemre is es rám is)

Minimalizáltam a kommunikációt vele, de teljesen nem tehetem meg. Van gyerekünk, es ő szereti a nagyszüleit. Vegülis én is szeretnék jó viszonyt, csak nehéz így.

Valaki talált erre megoldást? Mit tegyek? En nem szeretek veszekedni, számomra ez nem hatalomharc, nem akarok viszont alakoskodni sem, és szerintem a gyerek is érzi a folyamatos feszültséget ami nem jó.

Számos dolgot fel tudnék meg sorolni amit az elmult 13 evben tett velem, de nem akarok. Félek már vele beszélni is.



2020. máj. 23. 21:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
78%
Érdemes kerülni, majd kibékültök, ha eltelt egy kis idő. De lehet,hogy nem, akkor az se lesz baj, de legalább nem mentek egymás agyára, nem sérül senki.
2020. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!