Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom anyja nem kedvel?

A párom anyja nem kedvel?

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyok együtt a fiával, neki ez a második kapcsolata, de ha jól tudom, én vagyok az első, akit otthon be is mutatott.

Már a kapcsolat kezdete óta panaszkodott a barátom, hogy mennyire nincs jó viszonyban az anyjával, mindenen összevesznek. Épp ezért is lepődtem meg, mikor a bemutatkozás után egy nagyon kedves nőnek tűnt. Igen, csak tűnt. Előttem kincstári kedves, de mikor nem vagyok ott, azon igyekszik, hogy megutáltasson a barátommal. Állandóan kérdezősködi utánam a párom felől és szerintem Facebook-on is nyomozgat utánam. Hogy miért, azt én sem tudom. Nagyon udvarias, tisztelettejes vagyok velük, nem okozok semmiféle kellemetlenséget, ennek ellenére megtiltotta, hogy ott aludjak és nagyon nem nézi jól szemmel azt sem, ha csak átmegyek hozzájuk. Már olyan szinten elfajult a dolog, hogy tényleg nem is szoktam átmenni hozzájuk, mert nem bírok az anyja szemébe nézni.

Érdekes, az apjának nincs semmi baja velem.


Vajon mi lehet a baja velem? Olyan szörnyű érzés, hogy így viselkedik...


2020. máj. 30. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Ó ne próbáld megérteni. Nekem sok kapcsolatom voltak ahol kedveltek voltak ahol nem annak ellenére, hogy semmi rosszat soha nem csináltam. Volt, hogy a család része voltam volt, hogy a hátam mögött fél városnak el lettem hordva valami idióta pszichopatának csak mert éppen nem tetszett neki a lánya viselkedése és biztos én rontottam el, de amikor találkoztunk mindig mosolyogva integetett.

Előbb utóbb megtanulod ezeket elengedni valószínű valami rajtad kívül álló dolog, egyedül az a lényeg, hogy szeressétek egymást.

2020. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szimplán megakarja tartani magának a fiát, nem akarja, hogy barátnője legyen. Pláne, hogy érezheti, hogy komolyabb is a kapcsolatotok, hisz már be is mutatott téged nekik. De egyébként ki tudja, de amúgy próbálj ne is foglalkozni vele. Te udvarias vagy, nem tettél semmi rosszat. A párod anyukájával van itt a probléma, nem veled. Van aki ilyen, nem teszel semmi rosszat ellene, még is ellenséges.
2020. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Savlekotő ***** válasza:
39%
Irigy..
2020. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
36%
Egyedüli fiú gyerek? Mert akkor nagy valószínűséggel anyuka féltékeny, hogy már nem ő a legfontosabb nő a kisfia életében, és ellenséget lát benned, aki el fogja venni tőle a pici fiát. Mennyi idősek vagytok? Pároddal ha úgy érzitek valahova társuljatok be albérletbe és akkor nem kell anyukával foglalkozni :)
2020. máj. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!