Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem kedvel a...

Mit csináljak? Nem kedvel a párom anyja? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
A barátom mondta, hogy az anyukája haragszik rám egy kicsit, mert: elvileg nem köszönök neki (pedig szoktam és hangosan és ő is visszaköszön és ezt a párom is mondta neki), azt mondja, hogy többet is kijöhetnénk a párom szobájából mert alig lát engem (igaz, tényleg csak a szobában vagyunk mikor náluk vagyok, meg a konyhában mikor eszünk, de havonta 1-szer 2-szer látom a barátom és olyankor szeretünk kettesben lenni. Igaz, lehet hogy egy kicsit jobban meg kellene ismernem a párom anyukáját, de nagyrészt otthon sincs amikor én náluk vagyok amikor pedig otthon van akkor vagy főz vagy a szobájában van. Nem tudom mikor kellene odamennem hozzá:/ ) és elvileg egy kicsit féltékeny, hogy amióta együtt vagyunk a párommal azóta a barátom többet foglalkozik velem, mint vele :/ (mondtam a barátomnak, hogy foglalkozzon többet az anyukájával, de azt mondja, hogy nem vette észre, hogy kevesebbet foglalkozna vele). Mit kéne most tennem? Fél éve vagy együtt a párommal és eddig én vagyok a leghosszabb kapcsolata. Az anyukája pedig mindig kérdezi a barátomat, ha nem megyek, hogy mivel bántott meg engem (mármint a barátom), meg biztos szakítani fogunk és ő emiatt aggódik mert azt nem szeretné. Most akkor nem értem. ( A barátom 22 éves én 16, de az anyukája azt mondta, hogy őt ez nem zavarja.)

2016. febr. 21. 15:56
 1/6 anonim válasza:
68%

Szerintem nincs nagy baj , a leendő anyós összességében kedvel Téged ezek alapján .... Lehet , hogy egy kicsit féltékeny , a fiús anyukák általában ilyenek , főleg ha egyedüli gyerkőc a családban .

Én azt javasolnám , hogy próbálj többet beszélgetni a párod édesanyjával , pl.ha látod h főz , kérdezd meg h mit főz , h készül , tudsz e neki vmit segiteni benne , ilyenek ....

2016. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

ha havi 1-2x vagy ott, tényleg ne várja már el,hogy végig kint dekkoltok hogy vele beszélgessetek.. és elég szánalmas,hogy féltékeny rád.. egyrészt 22 éves, el kéne már engedni a kezét.. másrészt jó ritkán találkoztok, szóval nem is mondhatja,hogy milyen sokat vagytok együtt.

de legközelebb azért maradj ott ebéd után, kérdezd meg hogy segíthetsz -e elrakni a kaját, vagy elmosogatni. aztán közben hátha kicsit oldódtok és beszélgettek.

2016. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Igen zavaró dolog, mikor találkozok a barátnőm szüleivel, és állandó jelleggel órákig beszélgetünk a semmiről. Elmondásuk szerint "szeretnek velem társalogni".


Nem vagyok tiszteletlen, de már rettentően zavaró, hogy havi 3-4 alkalommal mikor látnám a lányukat, ülünk egymás mellett, hallgatjuk a hülyeséget.


Végül már inkább őt hívom, én nem szívesen megyek.

2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Anno amikor a barátomnál töltöttem néhány napot egy hónapban, mi is általában kettesben szerettük tölteni az időt. Na de, a délelőttök mindig olyan unalmasan teltek..lustálkodtunk inkább stb. Ez csak néhány alkalommal volt így, mert fogtam magam és arra az 1-2 órára lementem anyóshoz, és beálltam segíteni neki a konyhában. Először nem éreztem magam kényelmesen, mert nem tudtam, hogy miként fog alakulni a szitu, de olyan jót elbeszélgettünk (addig a barátom vagy nettezett, vagy még szúnyókált:) ) , hogy onnantól kezdve mindig lementem hozzá, és nagyon jó lett a viszonyunk :) Az anyóssal való kapcsolatot én mondom neked, ápolni kell, mindenkinek jobb lesz :D
2016. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Szánj rá egy félórácskát, ha ott vagy, a barátod meg jó lenne, ha túllépne azon, hogy anyunak mi a véleménye - egyébként szerintem is kedvel, csak nehezen kezeli ezt a helyzetet.

Többszörös fiús anyaként egy barátnőtől sem vártam/várom el, hogy engem szórakoztasson, amikor alapvetően nem hozzám jött, őszintén szólva nem is tudom, milyen közös témáink lehetnének a szokásos bemutatkozó beszélgetésen kívül - bár az is igaz, hogy én alapból nem szoktam "nőcis" témákról csacsogni senkivel.

2016. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell fogadni, hogy nem tud az ember mindenkinek megfelelni és nem kell, hogy mindenki szeressen!
2017. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!