Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom anyja nem kedvel. Mit...

A párom anyja nem kedvel. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A párom anyja nem szeret. 1 éve együtt vagyunk de ez idő alatt kb. ha 5 mondatot váltottunk. éppenhogy köszön, ha ott vagyok, a jelenlétemben direkt nem beszél magyarul a fiához nehogy értsem. a párom panaszkodott hogy az utóbbi időben rátelepszik, állandóan összeveszik vele ha el akar menni valahova, otthon akarja tartani.

volt hogy megbeszéltük hogy találkozunk de elkerültük egymást és becsöngettem hozzájuk. az anyja nyitott ajtót és azt mondta várjam meg, felhívja a fiát.

vártam vagy negyed órát és mikor elindultam és összefutottam a párommal kiderült, hogy nem is hívta fel a nő.

ezek után, próbálkozzak vele bármit is beszélni, barátkozni?

az előző barátnőt kedvelte mert ő balerinap*na, és már kiskora óta ismeri mert ott dolgozik valamit (csak azt nem tudja hogy a párom azért szakított vele mert nagyon szemét dolgokat művelt és egy idegbeteg r*bi).

úgy érzem soha nem fog kedvelni, mert azt a lányt szánta a fiának. :(


2012. ápr. 11. 19:31
 1/6 anonim válasza:
nyird ki és nem lesz útba :D
2012. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Két ember igaz szerelmébe senki nem rondíthat bele. Ha a párod szeret, és méltó vagy a szeretetére, akkor le tudja szerelni az anyját, te meg kerüld a találkozást vele!Ha megerősödik a kapcsolatotok, s látja, hogy a fiából a jót hozod ki, akkor talán enyhül. Itt most a párodra hárul, hogy csupa jót mondjon rólad otthon.
2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a párod te med az anyuka lekéne egyszer ülnötök és megbeszélni mindent.
2012. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
milyen nyelven beszel hogy te nem erted?
2012. ápr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tóth Bulcsú ***** válasza:
Ülj le vele kettesben beszélgetni. Legyél határozott és mondd el, hogy szereted a fiát, ő is téged, és jó hatással vagytok egymásra, és ezen ő nem változtathat. Mondd meg neki, hogy nem kell szeretnie téged, de elvárod tőle, hogy mint embert, tiszteletben tartson, és ne szabotálja a kapcsolatodat, mert ő se mindent tudó. Lásd, egy kis szutyokkal próbálta összeboronálni a fiát. Követeld meg a tiszteletet, mert szép szavakkal szerintem már nem lehet. Nem felnőtthöz méltó az, ahogyan viselkedik. Saját magát égeti ezzel.
2012. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Talán nem szép dolog utólag kitálalni, de ez esetben a barátodnak szerintem el kellene mondania az édesanyjának, milyen is volt az az előző lány valójában. És mellé, hogy Te milyen vagy, milyen jó hatással vagy rá, pl. javultak a jegyei, leszokott valamilyen káros szokásáról, mindenben támogatod, nem biztatod valami veszélyes őrültségre stb. Ha épp fordítva van, akkor nem csoda, ha nem örül neked, azt hiszi mindennek egyedül te vagy az oka, szóval érdemes lenne összekapnotok magatokat és jó irányba változni. Akkor 16 éves húgom már egy éve dohányzott, összejött a nála jóval idősebb barátjával, egy évig cigiztek együtt, majd karácsony előtt mindketten egyszerre leszoktak. Ez hatalmas "pirospont" volt a szüleim szemében. És a húgom, mióta mellette van, szépen leszokott a kocsmázásról, inkább baráti körrel mulatnak, de mértékletesen, sokat tanul, javultak a jegyei, és jó irányba halad az élete, vannak céljai, tervei. Bevallom, eleinte nem néztem jó szemmel ezt a kapcsolatot, mert a fiú eleinte "ingázott" a volt barátnője és a húgom között, nehezen szakadt el tőle, és a kocsmában ismerkedtek meg, de olyan jó hatással voltak egymásra, hogy mindketten komoly életmód- és világszemlélet-változáson estek át. Nemrég össze is költöztek. Ma már egészen megkedveltem a párját, nélküle a húgom talán teljesen lezüllött volna.
2012. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!