Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Másnak is ilyen az anyósa?

Másnak is ilyen az anyósa?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Két hónapos kislányomat ki akarja sajátítani az anyósom,minden alkalommal vagy ruhát vagy játékot vagy amit gondol vesz neki,mindenbe bele szól okoskodos mindent jobban tudó,féltékeny Édesanyamra hogy őt majd jobban fogja szeretni a kislány,nyilvan egy nőnek az anyukájra van szüksége,meg szülés után is megsértődött hogy anyukám feljött hozzánk,férjem mindig direkt dicséri előttem az anyukajat,Ő főz süt a legjobban,ha anyum küld valamit abból nem is eszik mert csak az ővé jó,szegény alig látja panaszkodik neki stb aztán minden hétvégén oda akarja vinni hozzájuk,mindent megbeszel vele mi történik velünk hogy van a baba stb,nagyon ki akarjak sajátítani,kezdünk eltávolodni a férjemmel nem áll ki mellettem,hiába mondom mi nem tetszik nekem ebben az egészben nem ért meg..csak az ő családja a jó...holott már mi vagyunk neki a családja! másnak is ilyen az anyósa? nem tudom mi tevő legyek..
2020. jún. 9. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem mindegy milyen az anyósod? Neked a férjeddel van problémád.
2020. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Júj ne is mond az enyém ugyanezt csinálta, borzalom az egész nő. Nálunk mondjuk a férjem kiállt mellettem, így sok veszekedés árán ,de felfogta anyósom,hogy a mi gyerekünk. Még vannak azért okoskodások, de már legalább megérti,hogy ha valami nem tetszik azt én nem fogom csinálni. Nálunk arra is féltékeny volt,hogy a szüleim vettek a gyereknek hintát meg csúszdát 😆
2020. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Az én anyósomat abszolút nem érdekli az unokája, meg én se. Az jobb?
2020. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát én jobban örülnék, mert minket megfojt a nyomulásával.
2020. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
85%
Egyetértek az első hozzászólóval,a férjed a problémád. Anyuci pici kisfia,nem nőtt fel... Így vele kell ezt rendezni.
2020. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Én is az első válaszoló álláspontján vagyok.
2020. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3as, igen jobb... 😂
2020. jún. 10. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!