Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Van itt olyan, akinek anyósék...

Van itt olyan, akinek anyósék tönkretették az esküvőjét? Ha igen, hogyan??

Figyelt kérdés

2020. júl. 17. 15:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem csak ő lehet. De olyan nőről meg nem hallottam, aki azt szerette volna, hogy azonos neve legyen az anyósával. Okos nő, hogy inkább megváltoztatta a nevét.
2020. júl. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Azonos? Nem azonos. Ő Kissné Kovács Mária, én meg Kissné Horváth Piroska. Csak a Kissné azonos.
2020. júl. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
37%

"Ugyanolyan formában vettem fel a nevem, mint anyósom, és a férjem a gratulációkor megjegyezte neki, hogy már nem csak egy xy né van a családban. "


Nekem ez azt jelenti, azonos. Kiss Józsefné Maria és Kiss Józsefné Piroska. De mindegy.

2020. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Nem is tudtam volna így, mivel a férjem és apósom keresztneve nem azonos. Anyósom is Kissné volt és én is az vagyok. Amúgy meg ha úgy is lett volna, ahogy irod, azt nem anyósom döntötte volna el. Ugyanannyi jogom lett volna a nevet abban a formában viselni. De ha ő ezen besértődött, kb. teszek magasról rá.
2020. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Furi hogy van ilyen de hat na
2020. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
81%

5-ös! Nagyon átérzem az érzéseidet!


Én anyósom búval ba.szott fejjel volt egész nap. Minden fényképen egy mosolyt sem ereszt el, csak a férjem kezét szorongatja ahol mellette volt, még a nagy családi képen is!

A férjem családjából a női tagok (anyuka, lánya, mama) természetesen nem tartanak nemhogy családtagnak, egy nagy senki vagyok. Lagziban mindent megtettek, hogy észre vegyem magam, hogy náluk nem számítok, nem is létezek. Anyósom posztolta a képeket, természetesen rólam nem, csak miután megszólta valaki kommentben, MEGOSZTOTTA az én képemet amit én feltettem, nehogy megkárosítsam a profilját a jelenlétemmel.

Sógornő szívhez szóló jelenetet adott elő - állítólag berúgva, de nagyon is észen volt -szeretetről a férjemnek, hogy mennyire szereti, a baj csak az, hogy nem volt igaz belőle semmi, mert amúgy rohadtul elment az utcán mellette köszönés nélkül. Se előtte se utána nem kereste. Ha igen, csak mert kellett valami. A világ legrosszabb testvére aki a férjemet ma már szintén 100% semmibe veszi és ő sem létezik neki. Csak tudnám mi a szarnak jött el az esküvőre. Ja.. Persze, hogy nézett volna ki a szomorú valóság, még lebukott volna hogy milyen is valójában!

Én sem szeretek emlékezni arra a napra, aminek egy szép emléknek kellene lenni. Direkt semmibe vettek a szokásosnál is jobban, hogy elrontsák biztosan a napunkat. Vagyis az enyémet.

Ilyen gonosz embereket! Alap dolog lenne a család nyilván az ember esküvőjén, de őket nem a szeretet hozta még a férjem iránt sem, csak a látszat meglegyen. Ha szerették volna valaha, nem vesznek engem semmibe - a fia párját aki csak szeretettel fordult feléjük...

2020. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
75%
Utolso nalatok mi volt a konfliktus?
2020. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
85%

Kedves 17-es!


Az volt, hogy első perctől nem kedvelt az anyja és mindent elkövetett, hogy olyan kedves formában ahogy csak tudja, de éreztesse hogy én nem vehetem el a helyét a fia életében! Nem volt pasija egy ideig és a férjemet tette meg annak! Aztán lett pasija akivel nem laktak együtt, s akkor is a fiát támaszként akarta otthon tartani. De jöttem én, aki potenciális jelölt volt. Aztán látták, hogy nem csak átmeneti vagyok. Nagyon zavarta őket, de a fia előtt mindig próbált nagyon kedves anyós lenni, hogy a fia ne higyje el nekem amit mondhatok róla, mert a háta mögött bizony mondott nekem érdekes dolgokat... Egyébként durván zsarolta a férjemet lelkileg, aki mivel ebbe nőtt fel, nem is veszi észre mai napig sem, hogy az anyja mit csinál vele. "Ha elköltözöl, akkor én éhen halok." - ha az ilyen beszéd egy anyatól valaki szerint normális, hát az is hülye! Nem a fia hibája, hogy ő elcseszte az életét és nehogy már csak azért lakjon otthon örökre, hogy az anyjának legyen anyagi segítsége meg tudja a fát vágni valaki! Egyébként nem halt volna éhen! Aki éhen hal, nem activia joghurtot vesz pl. meg hasonló drága kajákat. Mert neki az "ócska" nem volt jó, de mindig meghallgattam én is, hogy ő semmit sem tud venni magának...

A sógornő meg személyiség zavaros állítom. Le lehet pontozni, nem kell elhinni senkinek, hogy ez a nő olyan szinten tönkre tett lelkileg (amiben anyuka nagyon is támogatta!), hogy évekig tartott felépülnöm, mire visszaszereztem az önbecsülésem!

Nem hinné el a külvilág, hogy ilyenek, mert akik ismerik őket, nem ismerik őket eléggé közelről és abban a csekély kis időben nagyon remek előadást tartanak a jó emberségről!

Amúgy ha én vagyok a szar ember, miért csak az egyik gyerekétől vette el a pénzt anyósom? A férjemtől beszedte a havi díjat! Meg ráadást. A lányától nem, pedig dolgozott! S arra fogták, hogy de sulizik is. De nem volt igaz! Aztán bevallották, hogy már egy ideje nem jár... De utána sem kért tőle pénzt! Tőlünk viszont 90 ezret is el akart kérni egyszer, hogy a lányára költhesse! Erre jó voltam, pénzt kunyerálni tőlem is! Anyós azt mondta (így 6 év után esküvő előtti napokban amikor megláttam hogy vagyok a telefonba beírva mint egy idegen keresztnév meg vezetéknév), hogy MOST MÁR családtag leszek. Kérdeztem, hogy csak a papír miatt?? Eddig nem voltam? ...Akkor most sem leszek jobban! Soha. Mindig is egy senkinek tartottak aki nem lehetett semmiben olyan ügyes mint ők. Tőlem nem akarták elfogadni a jó ötletet sem! Amíg én mondtam, hát az úgy nem jó! De amikor a férjem mondta ugyanazt, akkor: hm milyen ügyesen kitaláltad, tényleg jó lesz az úgy!


Nekem tiszta a lelkiismeretem, én tudom mi történt, én mindent megtettem olyan emberek szeretetéért, akik még azzal sem törődnek aki tényleg családtagjuk! Férjemet sem hívják el látogatóba magukhoz, mert nem kívánatos személy már, amióta eljött velem, pedig annyira nem akarták hogy elköltözzön! Most meg mint az idegen! Az anyja folyton csak a lányát teszi fel netre is! Azelőtt: jaj neki nem kell fb! A férjemét használta. Elköltözött, utána lett okos telefon, minden! Facebook is! Lányáról van azóta 30 kép kb, a fiáról 3! Fotózkodhatna vele is amikor néha beugrott az anyjáékhoz vagy amikor ide eljönnek évi 2szer! De ő nem akar vele képet készíteni, csak a lányával! Amikor csak velem és a fiával ment étterembe, csak a kaját fotózta! Amikor a lánya is ott volt, azzal nagyon nagyon fényképezkedett és utána tette felfele a netre!

Az én szememben ez nem szeretet amúgy amit csinálnak egymással sem. Nem valódi, csak a külvilágnak szól.

2020. júl. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

18-as!

Én teljesen aterzem a helyzetedet, bár anyósom nincs (nem tartja férjem vele a kapcsolatot) a nővére, a sógórnőm is hasonló kaliberű mint a tiéd!!

2020. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk anyósom az elejétől nem bír, de igazából egyik gyereke párját sem, sőt a férjem exeit is elhordta előttem mindennek.

Az esküvői képeken nem mosolyog, látszott rajta, hogy csak azért van ott, mert muszáj. Még az esküvorol is majdn miatta késett el a férjem. Fel 8 körül talán vacsora után vagy közben lelépett. De legalább a férjem családjának többi tagja maradt és akkor érezték igazán felszabadultnak magukat.

2020. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!