Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Vigyek nekik búcsú ajándékot ?

Vigyek nekik búcsú ajándékot ?

Figyelt kérdés

7 év után ért véget a kapcsolatunk , sajnos menthetetlen a dolog . Anyòsommal és apòsommal nem volt mindig felhőtlen a viszonyom , de az utóbbi időben nagyon sokat változtak. 6 éven keresztül laktunk velük egy telken . Sírva hívtak fel telefonon hogy hallották, hogy mi történt . Nagyon megszerettek és mondtàk , hogy bármi is történt nem fognak haraggal gondolni rám.


Nagyon sokat segítettek az elmúlt években ezért arra gondoltam , hogy búcsú és köszönet képpen viszek nekik 1-1 drágább csokoládét . Jelenleg külföldön vagyok így csak a hétvégén tudok a közös házból elköltözni .


Szerintetek jò ötlet?


2020. júl. 23. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Jó ötlet, igen. Esetleg valami apró maradandó dolgot is vihetsz, pl 1 kis szobrot vagy dekoratív tárgyat, ha ismered az ízlésüket, hogy mi tetszene nekik.
2020. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell ajándék.

Mondd meg nekik, hogy bármikor szívesen beszélgetsz velük.

Megszeretted őket. Sok boldogságot kívánsz nekik.

Nincs értelme az ajándékozásoknak ilyen esetekben.

2020. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Ha megköszönöd amit érted/értetek tettek, szerintem bőven elég kifejezni a háládat.

Nem az számít mit viszel ebben a helyzetben, hanem mi van valóságban a szívedben.

2020. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vantel ***** válasza:
72%
Nem jó ötlet az ajándék.
2020. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is felesleges az ajándék, pár jó szó többet ér
2020. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy apró ajándék + pár jó szó, vagy köszönet, biztos jól fog nekik esni. Te akarsz szakítani? Nem lehet megmenteni a kapcsolatot?
2020. júl. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megcsalt . Ez már a sokadik alkalom volt, nem akarom megmenteni ezt a kapcsolatot . Halott ügy.
2020. júl. 23. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, akkor hosszútávon, a szakítással jársz jól. Ilyen emberrel nem szabad, nem lehet együtt maradni. Soha nem változik meg az ilyen sajnos.
2020. júl. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó ötlet egy kis apróságot venni neki legalább lesz valami maradandó.
2021. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!