Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit illik búcsúzóul ajándékozn...

Mit illik búcsúzóul ajándékozni a kollégáknak?

Figyelt kérdés
Új munkahelyre megyek, ezért szeretnék valami aprósággal, pl. csoki/süti/kávé stb. kedveskedni nekik. Fontos, hogy csak néhány hónapot töltöttem itt, kevés munkatársam volt, főleg hölgyek. Kellemes volt a légkör, mindenki sokat segített, de nem alakultak ki szorosabb kötelékek senkivel. Mit javasoltok?

2018. nov. 13. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami jelképes apróság, csoki? Ha főleg hölgyek, akkor egy prémium étcsoki, vagy cukormentes. ;))
2018. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak pár hónapról van szó és nem kötöttél szorosabb barátságot senkivel, a helyedben nem vinném túlzásba, amiket írtál, megfelelőek. Tavaly hagytam ott fél év után hozzád hasonlóan egy helyet, sütit vittem be és elköszöntem a többiektől, minden jót kívántam és viszont. Szerintem ennyi bőven elegendő.
2018. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Készíts Te valami könnyen és gyorsan összedobható sütit és tedd ki az asztalra, hogy mindenki vegyen. Az bőven elég.


Én nem tudok sütni, szóval, amikor felmondtam az előző helyemen, szerencsesütiket vettem (kb 2-3 ezret fizettem és egy nagy létszámú irodába vittem talán 100 darabot.) és mindenkinek adtam egyet - jópofi volt és egy darab nem drága és teremtett egy kis jó hangulatot, hogy mindenki kérdezgette a másiktól, hogy neki mit jósolt a süti. :)

2018. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagytok sokan, akkor egy süti, vagy egy Merci bonbon elég abba sok van. Szép gesztus tőled, de ne hidd, hogy sírni fognak utánad.

Amúgy ez a búcsú ajándék dolog fordítva szokott működni, általában a munkatársak vesznek valamit az elmenőnek, de ez is csak hosszabb távú ottlét után.

2018. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor jól lőttem be nagyjából :) Amúgy miért hinném, hogy sírnak majd utánam? Leírtam, hogy senkivel nem kötődünk egymáshoz, egyszerűen csak meg szeretném hálálni a segítségüket, úgy érzem, ennyit azért illik.
2018. nov. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!