Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A legjobb barátnőmnek hagyhato...

A legjobb barátnőmnek hagyhatok bucsú ajándékot?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnők voltunk,de egy pár hónapja véget ért.A halálom után,hagyhatok neki egy nyakláncot amit már rég megakartam venni neki.Emlékként szeretném hogy emlékezzen rám,meg a régi szép időkre.Nektek tetszene ez?

2016. okt. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az iràsodbol ítélve 18 alatt vagy ... Szerinted emlékezne rád 70 év mulva ? Ha nem ő hal meg előbb egyáltalán .. Milyen barom kérdés már ez
2016. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen 18 alatt vagyok.De biztosan tudom hogy én fogok meghalni elöbb,s még hozzá egy kis idő múlva :(
2016. okt. 16. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy látoma témakörből, öngyilkos akarsz lenni. Ha a barátnőd elvesztése miatt,mert annyira szeretted és hiányzik,akkor mit gondolsz? Mit fog érezni,ha Te meghalsz? Lehet,hogy magát fogja vádolni? Vagy pont ez a célod? Vagy az,hogy sajnáljon? Ez nagyon önző dolog és semmit nem javít rajta,ha búcsúajándékot adsz neki.
2016. okt. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hagyhatsz neki.
2016. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hiánzyzik,és mar egyáltalán nem is érdeklem őt.Már biztos nem fogok neki hiányozni.:( Nem önzöség,legalább egyszer csak magamra akarok gondolni
2016. okt. 17. 15:33
 6/7 anonim válasza:
87%
Öngyilkosság fordult meg a fejedben? Hidd el, minden problémából ki lehet találni, szerintem gondold meg....de hagyhatsz amúgy ajándékot.Hidd el, ha megbeszélitek, rendbejön, most ugyanebben a helyzetben vagyok, szünetel a barátsagunk. De majd minden rendbe jön, csak idő kell. Nem éri meg...
2016. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Add neki azt a rohadt láncot, aztán béküljetek ki. Vagy ez túl egyszerű megoldás?
2016. okt. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!