Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom folyton a szüleimet...

Anyósom folyton a szüleimet szidja, engedjem el a fülem mellett?

Figyelt kérdés
Ha valami gondolattal, elmélettel, cselekedettel nem ért egyet, nem engem szid, hanem a szüleimet. Hogy én nem tehetek róla hogy ilyen olyan amolyan vagyok, még milyen rosszul gondolkozom, meg rosszul csinálom a dolgokat, nem az én hibám hogy ezt láttam otthon, meg hogy ilyennek neveltek. Ez nekem rosszabbul esik, mintha engem szekálna. Pedig a szüleimmel egyszer találkozott az esküvőn, alig tud róluk valamit, meg a nevelésemről is, én meg hiába mondom hogy nem a nevelés teszi, sőt a legtöbb dologban különbözöm a családomtól, nem érdekli, engem a szüleim akkor is rosszul neveltek. Engedjem el? Veszekedjek? Vagy kell emiatt megszakítani a kapcsolatot? Mert ezt leszámítva egész jó a kapcsolatunk.
2020. júl. 29. 09:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogy hagyja abba. Milyen ember már, aki más anyját-apját szidja?
2020. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tuti beszolnek neki. En nem birnam.
2020. júl. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
16%
És igaza van?
2020. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Én biztos nem hagynám. Elküldeném a jó édes...

Mit képzel magáról?

2020. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"Anyuka, legyen kedves hagyja abba a szüleim szidását, pláne, hogy alig ismeri őket. A fiának is vannak rossz tulajdonságai, mégsem mondom azt, hogy őt rosszul nevelték."


Én valami ilyesmivel erélyesen helyretenném. Hogy jön bárki ahhoz, hogy az én szüleimet szidja? Hallgassa más a hülyeségeit.

2020. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs igaza, a két legnagyobb és leggyakrabban említett fájdalma hogy kertes házba szeretnék költözni, egyébként a férjem is, a másik meg hogy észreveszem a jót is az emberekben, nem képzelték mindenhova összeesküvést és még a szomszédainkkal is jóban vagyok. De persze számos kis apróság van még.
2020. júl. 29. 09:50
 7/21 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek inkább konfrontálódjak mint lenyeljem?
2020. júl. 29. 09:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjed miért nem szól neki, hogy abba lehet végre hagyni a szülők szídását? Normális helyen mindenki a saját szüleit rendezi.
2020. júl. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy " Akkor biztosan anyuka sem magától ilyen rosszindulatú, hanem ezt látta otthon?"
2020. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Olyankor mondja amikor a férjem nem hallja.


És igen, tényleg ezt látta otthon, az ő szülei még sokkal rosszabbak.

2020. júl. 29. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!