Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek? Oltás ellenesek,...

Mit tennétek? Oltás ellenesek, vírusokban nem hisznek, kamu orvoslásokban hisznek csak, összeesküvés elméleteket néznek folyton, 5G stb... Minket hülyének néznek, mert mi nem ebben hiszünk.

Figyelt kérdés
Legutóbb össze is szólalkoztunk emiatt és a Facebookon anyós megosztott egy képet azzal a szöveggel, hogy “nem tudsz fényt gyújtani ott, ahol ragaszkodnak a sötétséghez...”. Folyton küldik nekünk fbon az összeeskuvos videókat. Ferjem se ért egyet velük természetesen. Lassan már féltjük tőlük a gyerekünket, mert minden szar kamu bogyókat is beszednek, meg hidrogén-peroxidot isznak stb. Ti mit tennétek? Nyilván eltiltani nem akarjuk tőlük, de nagyon nem értünk egyet a nézetekkel, amit ránk akarnak eröltetni és nagyon idegesítő plusz hülyének tartanak minket és sötétnek mert mi nem ebbe hiszünk.

2020. aug. 2. 12:37
1 2 3 4 5
 1/47 Tevenyereggyarto ***** válasza:
75%
Én legszívesebben összegyűjteném az összes oltás-ellenes konteós mittudoménmégkiket egy városba ahol nincs internet se semmilyen modern kütyü de még kórház sincs és nem is lehet mentőt hívni. Ha valahol lesz egy fertőző beteg ember azt nyomban ebbe a városba vinném, had lássák kicsit ,hogy mit köszönhetünk az oltásoknak, igazi orvostudománynak, tehnológiai fejlődésnek. Tudom mit érzel Kérdező, mert nekem a szomszédaim ilyesmik. “Újgazdag” oltásellenes konteósok de azért járják a világot kedvükre.
2020. aug. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim válasza:
78%

Ne foglalkozz velük.Azt hisznek, amit akarnak.

Gondolom a gyereknek nem adnak be semmit. Ha beteg, nem ők gyógyítják, hanem az orvos.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim, elmondják a dolgaikat, elmesélik hány százezerre büntették őket amiért nem oltatták a gyereket. Meghallgatom, bólogatok. Én pedig mindent úgy csinálok, ahogyan én jónak látom. Változtatni nem tudok rajtuk, a védőnő, gyermekorvos sem tud. Úgyhogy rahagyom.

Van a másik véglet, akik szerint minden ellen be kell oltatni a gyereket. Ha csak puffad a hasa, antibiotikum kell, megfázásra meg egyenesen 2 dobozzal, mert nem fogja fel mi okoz megfázást és mi okoz pl húgyúti fertőzést. Na az ilyen embereket is rá kell hagyni, én hiába próbálom meggyőzni, ha az orvos is asszisztál hozzá. Rendesen vadászni kell a normális, jó orvosokat, akik nem mindent antibiotikummal akarnak gyógyítani.

Nem hisznek a vírusokban :D Ez vicces.

2020. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%
Dúl az idiotizmus, nevesd csak ki egyszerűen. Persze könnyű mondani tudom, engem is néha elképesztően felbsznak..
2020. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is van ilyen rokonom. Mondjuk ő az alternatív gyógymódban sem hisz. Azt hangoztatja hogy ha nem fél a vírustól akkor nem fogja elkapni mert akkor nem vonza be. Maszkot csak dísznek hord vagy az állán vagy az orráról lehúzva de megmagyarazza az pont ugyan úgy véd mintha az orrán is lenne mert ha nem így lenne akkor szólna a buszsöfőr neki. És egyebként mindenkin van maszk akkor neki minek kell mikor izzad benne az arca. Ami az állan lóg maszk azt sem mossa, olyan undorító, hogy gusztusom nem lenne hozzányúlni. És aut mondja eszik paprikát és paradicsomot így az ő immunrendszere jó ezért nem kaphat el semmit. Utazgat folyamatosan, miközben szívbeteg az influenza is elvinné ha elkapná. És lenéz minket mert szakszerűen felvesszük a maszkot ahol kell. Mi félünk szerinte. Pedig nem igaz csak elővigyázatosak vagyunk mert nem éri meg elkapni egy ilyen kis kellemetlenséget kibír az ember az egészsége meg a környezetében elők egeszsége érdekében. Mikor mondtuk neki hogy másokat is megfertőzhet és nem felelősségteljes a viselkedése egy társadalomban. Közölte, hogy ő nem beteg mert 2 hete az orvos megmérte a lázát és csak 35.6 volt. "KÉT HETE!" Megértem ha valaki azt mondja tojik az egész járvanyra nem érdekli az egeszsége nem hordja a maszkot mert kenyelmetlen és hagyja őt békén mondenki ezzel. De ezt a sok baromságot miért kell önigazolásként előadni? Komolyan falnak megyek tőle.
2020. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
91%
Csak akkor legyenek ott a gyerekek ha ti is ott vagytok. A végén beléjük beszélnek valami hülyeséget és a gyereket is megfertőzik a hülyeségükkel.
2020. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom mit várunk, amikor manapság szankciók és ellenőrzés nélkül boldog-boldogtalan odabiggyesztheti a neve elé a "dr" jelzőcskét és terjesztheti a hülyeségeit. És van azért pár ilyen debil:


[link]


Csak azt nem értem, amit ezek osztanak meg a közösségi oldalaikon, hírleveleikben, azok miért nem minősülnek "fake news"-nak? Ezeket miért nem szankcionálják vajon?

2020. aug. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
81%
A kérdésre hogy mit tennék, az orruk alá dugnám a tényeket, hátha befér a buta kis fejükbe. Ha makacskodnak, akkor kerülném őket, amennyire csak lehetséges.
2020. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
74%

Nagyjabol semmit se tegyel. Amit ideztek az onkritika:-).

Az ilyen temaikat kerulni kell, elterelni a beszelgetest, ha nem megy eloveszed a telefonod o le volt nemitva most latom hivott a fonokom/legjobb baratom/nagynenem akarki es vvissza kell hivnom egy pill es kimesz ugycsinasz mintah beszelnel valakivel aztan mie visszamesz amr remelhetoleg mas temaval folytatjatok.

Fb-n allitsd le a kovetesuket igy nem vagy kevesebb posztot latsz toluk. Ne is nezegesd a profiljukat se. Ha linket kuldenek sose nyisd meg, ne reagalj ra. Ha szova teszik...o persze megnezem de meg nem volt idom. Es te e posztolj ellenteteset veluk. Vagyis oket olynakor zard ki, hogy ok azt ne lathassak a publikussag beallitasval. Es akkor nem tudjak folhozni szemlye talalkpzaskor hogy te mekkora sotet vagy:.

Gyerekeitek remelhetoleg ezzel nem farasztjak, ha igen a gyerek ugyis kerdez toled es szepen elmondod a tenyeket.ha gyerek kerdei de a papa/mama akkor miert nem igy latja elondod az o fiatalkorukban sokminden mast is maskepp tanultak, ezen ne rágodjon.

2020. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos túl sokat nem tudsz tenni.Aki hülye, az is marad...Az ilyennel kár vitázni, mert úgysem győzöd meg.Egy régi sztori jutott eszembe, sajnos nem emlékszem az illető nevére,(valamilyen Csaba) de elég nagy port kavart anno.Ő is ilyen oltásellenes volt, meg is halt a 6 hetes babája-azt hiszem K-vitamin hiányban,-erre képes volt kitalálni, hogy az orvosok szándékosan megölték az ő kisfiát, hogy eladják szervkereskedőknek!Amit tenni tudsz, mint előttem is írták, hogy neveled a kicsiket a saját nézeteid szerint, nem találkoztok túl gyakran, és főleg nem hagyod rájuk a gyereket, a fb-ot meg továbbgörgeted...
2020. aug. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%
A gyereket ne hagyd velük felügyelet nélkül amúgy meg ignorald es minimalizáld a kapcsolatot. Az idézet rájuk illik és sajnos így igaz :(
2020. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!