Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós-, apósjelölt gondok....

Anyós-, apósjelölt gondok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Párommal már másfél éve együtt vagyunk, párom szülei csak később tudták meg (elleneztem, mert hülyeség nem elmondani, de páromnak idő kellett ehhez). Aztán találkoztam velük, elméletileg megkedveltek, találkoztak az én családommal (apukámmal nem, mert a szüleim elváltak). Minden simán ment, bírták egymást, azóta is sokat találkozunk, hl náluk, hol nálunk. Együtt nem alhatunk, vallási okokból. (nem a mi vallási okaink, hanem párom apjáé miatt) És mostanában elég fura lett ez az egész helyzet.

Terveztünk nyaralást kettesben, de ugye ezt otthon nem mondhatta el, mert a végén még egy ágyban alszunk, így párom azt mondta, hogy többen leszünk. Biciklivel mennénk, mert úgy egyszerűbb. Erre tegnap párom szülei összeesküvés-elméleteket gyártottak, hogy ez milyen titokzatos, és mivel ők még nem jártak nálunk, biztos mi is titkolunk valamit, és tuti, hogy a párom vett rá arra, hogy biciklivel menjünk, és én nem is akarok menni... Hozzáteszem nem szívesen hívnám meg őket hozzák, mert kicsit szerényebb körülmények között élünk, és tudom, hogy milyenek. És ők is tudják, hogy anyukám egész nyáron dolgozik (vendéglátóiparban, még a hétvégéi sem szabadok).

Nem értem miért kell cirkuszolni, és hirtelen ellenségesnek lenni. Nem tudom elmondjam-e egyáltalán anyukámnak, mert biztos rosszul esne neki, és nem szeretném, ha őt is bántanák.

Lehet hogy néha zavaros, és hosszú lett, de nagyon megköszönném, ha valaki segítene, mit lehet ilyen helyzetben tenni.



2012. júl. 10. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok hogy igy lehet befolyásolni titeket?
2012. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

én 20, párom 21. de nem arról van szó, hogy befolyásolnak, én próbálok megfelelni az igényeiknek, mert szeretem a párom. De úgy érzem soha nem leszek elég jó.

Szerinted mivel befolyásolnak? Szerintem "csak" a páromat próbálják ellenem uszítani.

2012. júl. 10. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem alhattok együtt másfél év után se

ez mi ha nem befolyásolás?

Felnőtt emberek vagytok...elvileg

2012. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"én próbálok megfelelni az igényeiknek, mert szeretem a párom." - kedves Kérdező, na ITT a hiba... neked a párodnak kell megfelelni csak és kizárólag, és nem anyóséknak... anyósék arra tarthatnak jogosan igényt, hogy illő tisztelettel viseltess irántuk, hisz felnevelték a párod... oszt snitt. Semmi alapjuk nincs, hogy elvárják tőled a saját vallási, vagy egyéb elveikbe való bevonódást... ők ők, a saját elveikkel, ti meg ti vagytok, a saját elveitekkel.
2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!