Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is olyan bántó...

Szerintetek is olyan bántó ez? Baj hogy ezen egy kicsit fennakadtam?

Figyelt kérdés
Nem rég megszületett a második gyerekünk akinek nem akartuk előre tudni a nemét. Kisfiú lett. Férjem szülés után nem sokkal felhívta a szüleit és elújságolta nekik (ekkor még a kicsi súlyát se tudtuk, mert még nem mérték le). Erre apósom azonnal kiírta facebookra (amit csak később tudtam meg a barátnőmtől mivel nekem nincs fb-om). Az összes rokonom onnan értesült a kicsiről. A szüleim, a tesoim, és a barátaim is. Anyukámnak se volt lehetőségem nekem elmondani, mivel azonnal kirakták facebookra. Kilenc hónapot vártunk rá hogy megszülessen, anyum rengeteget segített nekünk, apósomék felénk se néztek, de mindenkinek muszáj volt eldicsekedni. Pedig annyira jó lett volna elmondani anyumnak is hogy kisfiam született. Ráadásul ez mindenkinek úgy nézett ki hogy férjem családjának szóltunk, az én családom meg le van tojva. A férjem is teljesen kiakadt, hogy mi a francért rakták ki. És egyszerűen haragszom basszus, ezt a pillanatot nem lehet megismételni, jogosan érzek így?

2020. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 11/33 anonymousreview60 ***** válasza:
75%
Kérdező #8! Értem én, tehát ki voltál, mint a liba. Ezt a veszteséged el kell gyászolni, és az apósékkal kapcsolatban levonni a következtetést, hogy nem tartják tiszteletben a határaitokat. Szerintem, ha megkérdezed édesanyádat, azt mondja, ß@rd le. Nem most azonnal, mert ez nem úgy megy, de hamarosan.
2020. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
82%

Jogos, hogy ne tegyenek ki olyat, amit ti nem akartok, illetve ne tegyenek ki semmit.

Viszont nem hinném, hogy ezért anyukádék vagy bárki megharagudna rátok, rád, hogy miért nem nekik mondtátok először el. Ha senki sem teszi ki sehova, hanem ti mondjátok el mindenkinek, akkor se pontosan egyszerre tudná meg mindenki.

2020. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy rosszul esett. Azt nem, hogy miért nem anyadat hívtad először. Azt sem, hogy miért lepődtél meg aposodon és azt sem, hogy miért nem lépsz túl ezen az egeszen
2020. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
én se értem, hogy anyádat miért nem hívta fel a párod a szülés után
2020. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez elcsúszott..ha anyukadat hívjátok elobb, vagy nem annyival kesobb,hogy valaki mar ki is tegye, o meg el is olvassa...akkor nem lenne ez
2020. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Én szerettem volna elmondani anyumnak, és ezt a férjem is tudta. Ahogy ő meg a saját szüleinek. Szerintem ez így teljesen rendben van.
2020. aug. 3. 12:39
 17/33 anonim ***** válasza:
74%
Továbbra sem értem, hogy te miért nem hívtad fel az anyádat.
2020. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem, hogy miért nem mondtad, hogy az első hívás a te édesanyádnak fog menni, a férjed addig ne pletykáljon senkinek.
2020. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem jutna eszembe,hogy posztoljak a gyerekeimrõl vagy az unokámról.Még olyat sem csinálok, hogy küldözgetek fotókat még akkor sem,ha valaki azt kéri,hogy küldjek át néhány fotót a családomról.Azt szoktam mondani,majd ha személyesen találkozunk megmutatom, de akkor sem szivesen, mert annyi gonosz és rossz indulatu és irigy emberek vannak,hogy lassan már babonás leszek.:)
2020. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

A férjem nem pletykált, elmondta a szüleinek akiket szeret hogy született egy kisfia, mivel ez egy óriási hír. És miért hívta volna fel anyukámat, hiszen neki az anyósa nem az édesanyja. Ő a saját anyjának és apjának mondta el először, én meg a sajátoméknak (akartam).

És de felhívtam édesanyámat, de mivel apósom azonnal kiírta, nehéz lett volna megelőzni.

Én csak apósomékat nem értem.

2020. aug. 3. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!