Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek is olyan bántó...

Szerintetek is olyan bántó ez? Baj hogy ezen egy kicsit fennakadtam?

Figyelt kérdés
Nem rég megszületett a második gyerekünk akinek nem akartuk előre tudni a nemét. Kisfiú lett. Férjem szülés után nem sokkal felhívta a szüleit és elújságolta nekik (ekkor még a kicsi súlyát se tudtuk, mert még nem mérték le). Erre apósom azonnal kiírta facebookra (amit csak később tudtam meg a barátnőmtől mivel nekem nincs fb-om). Az összes rokonom onnan értesült a kicsiről. A szüleim, a tesoim, és a barátaim is. Anyukámnak se volt lehetőségem nekem elmondani, mivel azonnal kirakták facebookra. Kilenc hónapot vártunk rá hogy megszülessen, anyum rengeteget segített nekünk, apósomék felénk se néztek, de mindenkinek muszáj volt eldicsekedni. Pedig annyira jó lett volna elmondani anyumnak is hogy kisfiam született. Ráadásul ez mindenkinek úgy nézett ki hogy férjem családjának szóltunk, az én családom meg le van tojva. A férjem is teljesen kiakadt, hogy mi a francért rakták ki. És egyszerűen haragszom basszus, ezt a pillanatot nem lehet megismételni, jogosan érzek így?

2020. aug. 3. 11:12
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
30%

Vihar a biliben!

Ha nincs probléma, majd csinálunk.

2020. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
26%
Lesznek még itt nagyobb gondok is.Gondolom annyira örült a nagypapa,hogy meg is feledkezett mindenrõl.
2020. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen mindegy, hogy ki mit gondol. Mindegy, hogy anyós - após, szomszéd, vagy mi itt mit gondolunk. A legfontosabb, hogy neked rosszul esett, kellemetlen érzéseid lettek. Soha senki véleménye ne számítson, hiszen nem tudunk teljesen a te helyzetedbe, érzéseidbe belegondolni. Neked ez probléma, ami számodra valós, igenis foglalkozni kell vele.
2020. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!