Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy oldottátok meg az esküvőt...

Hogy oldottátok meg az esküvőt úgy hogy nem álltok szóba az anyósékkal?

Figyelt kérdés

Az elejétől fogva rossz a viszonyunk, az utóbbi pár évben nem is beszéltünk egymással. Jövőre szeretném elvenni a barátnőm és persze szóba került hogy nekik is ott kell lenni az esküvőn.

Hogy tudom ezt a dolgot a legkevesebb súrlódással megoldani, úgy hogy a barátnőm se sérüljön és nekem se kelljen túl sok felesleges gesztust tenni feléjük?

Milyen tapasztalataitok, tanácsaitok vannak?


2020. aug. 14. 13:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Négyszemélyes esküvővel, ti meg a két tanú. Másképp az anyós bele fog rondítani, odajön és botrányt csinál.
2020. aug. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a családban örömanya nem állt szóba örömapával. Külön asztal, jóóó messze egymástól.
2020. aug. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell semmiféle gesztust tenni. A barátnőd meghívja őket, ők meg eldöntik, hogy el akarnak-e menni. Intelligens ember nem rendez jelenetet a gyereke esküvőjén.
2020. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
88%
Én temetésen is láttam botrányt ún. intelligens emberektől...
2020. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Én csak egy dolgot tanácsolnék, olyan esküvő legyen, amilyet ti szeretnétek, ez a ti napotok, ha lagzit akartok annak minden elemével, akkor csináljatok meg akar a család nélkül is. Azt eldönthetitek, hogy nekik szóltak-e erről, de egy biztos, hogyha megalkudtok és nem olyan lesz, mint amilyet ti akartok, azt bánni fogjátok.
2020. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
Előre tisztázd le velük, hogy ha bármi hisztizést csinálnak, kérdés nélkül ki lesznek dobva az esküvőről. Valamint olyan ceremóniamestert keressetek, aki képes egy őrjöngő sárkányt is diszkréten kivágni az ajtón, ha úgy alakul (jobb ha ezt nem ti csináljátok).
2020. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
66%
Hát a barátnőd kedvéért egy napra csak félre tudod tenni az ellenszenved és elviseled őket..
2020. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Nem kell meghívni őket.


Minek a részei az életeteknek, ha rosszban vagytok velük?

2020. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
89%

8!


Nem azt írta, hogy mindkettejüknek xar a viszonyuk.

2020. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Hát igen, egy napra félre tudom, de nem akarom hogy azt higgyék hogy ezután megint szabadon garázdálkodhatnak körülöttem...

Sajnos csak én vagyok velük rosszban a lányuk - még - nem.

2020. aug. 14. 15:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!