Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen kínos story-d volt a...

Milyen kínos story-d volt a párod szüleivel?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 19:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Fingottam előttük
2020. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
87%

Csak simán ordibáltak, hogy takarodjak, amikor lányuk bemutatott, hogy én vagyok a barátnője.

Karácsonykor.

Élmény volt. Legjobban barátnőmet sajnáltam, aki zokogott szégyenében.

2020. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

😂😂😂

Jo nem csak ilyesmire ertem..

Családi veszekedés ilyesmik. Vagy kínos dolgok.

2020. aug. 27. 20:09
 4/39 A kérdező kommentje:
#2 ezt sajnálom! De akkor ti a saját nemetekhez vonzódtok?
2020. aug. 27. 20:09
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Apósom már meghalt, mielőtt összejöttünk volna a párommal.

Anyósommal együtt éltünk egy ideig, mert az ő lakását épp renoválták. Kopogtatás nélkül jött be hozzánk, de általában csak akkor, amikor szeretkeztünk. (Nem szoktunk hangosak lenni egyébként)

De amikor egymástól 2-3 méterre vagyunk, és törődünk a saját dolgainkkal, akkor fixen kopogtat, és be se jön, míg nem mondjuk, hogy gyere.

Valamint egyszer az elején a párom exe nevén szólított a kedves anyuka.

(Az én szüleim állandóan Ádámnak hívják a párom, pedig se exem, se rokon, se család barát Ádám nincs)

2020. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%

Az ágyam még a mamámé, ezért iszonyat régi, egy kiadós menetet már nem bír. Éppen ezért a kanapén szoktuk letudni, az is eléggé koros már. Történt egyszer h nagyon nekitámaszkodtam szex közben a karfának, és a fém illesztés kitört a törzsből, ezáltal keletkezett egy jó 10 széles hasadék a fekvőfelület meg a karfa közt.


Na most lent voltunk a párom szüleinél, beszélgettünk a bútorokról, mikor is párom valamire rávágta, mikor a házamról beszéltünk, hogy a szétb*szott kanapé... Párom anyja elsápadt, az apjának hatalmasra nyíltak a szemei, párom meg nyakig elvörösödött. :DDD

2020. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Mikor nem hagyták abba a kérdezgetést hogy miért nem értünk rá (külön élünk ketten) kerek perec megmondtam mert végre akartunk egy jót ...a fiatokkal. :D nem mondtam ki végül a szót de értették. Azóta nem kérdezik mit csináltunk. :((
2020. aug. 27. 20:46
 8/39 anonim ***** válasza:
24%

"Csak simán ordibáltak, hogy takarodjak, amikor lányuk bemutatott, hogy én vagyok a barátnője.


Karácsonykor."


Talán ha figyelemmel lettetek volna rájuk, és felvezetitek valahogy a dolgot, akkor nem hat provokációnak. Megérdemlitek, ez teljesen a ti hibátok volt.

2020. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%
Nem annyira kínos, inkább vicces. A párommal ugyan az a vezetéknevünk, nem vagyunk házasok, tök véletlenül alakult így. Mivel aránylag ritka névről is van szó, ennek a valószínűsége amúgy minimális, senki nem gondolná. Amikor először találkoztam a párom édesanyjával és bemutatkoztam, majdnem hanyatt esett, azt hitte titokban már össze is házasodtunk.😀 Vicces kezdés volt. Egyébként szerencsére nagyon jól kijövünk egymással.
2020. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%
Amikor még a párom a szüleivel élt sokszor mentem hozzájuk és egyszer 3 napra elmendtek a szülei mi első napon csaptunk egy kis bulit egy nagyobb társasággal és másnap délben felkeltünk ettünk és kitaláltuk hogy mi pucéran fogunk takarítani. Párom a szobájában porszívózott én meg a nappaliba mostam fel. Pont az ajtóval szemben voltam amikor a szülei hirtelen benyitottak és annyira megijedtem hogy azt se tudtam hol vagy. Ott áltam anyós és após jelölt elött egy szál pöcsben. Pár masodperc múlva jöttem rá hogy mi van eldobtam a felmosót elkezdtem futni a párom szobájába és pont az ajtó elött megcsúsztam és beestem a párom szobájába. Gyors bementem és becsuktam az ajtót párom meg kérdően nézett rám hogy mi van. Felöltöztünk kimentünk és elmondták hogy a szállodába balesett történt valakivel és az egész szállodát kiürítették és haza kellett jönniük. Utána mi is elmondtuk hogy mi volt és már csak nevetünk rajta. De mai napig nem engedik hogy felmossak náluk
2020. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!