Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Szerintetek mennyire elfogadha...

Szerintetek mennyire elfogadható anyóssal lakni?

Figyelt kérdés
Úgy volt 1 éve hogy elköltözünk, de akkor nem jött össze, mert elvesztette az állását a párom. Viszont én várandós lettem. Most én mindennél jobban szeretnék egy külön életet, de a páromnál ez változó. Az anyósommal lehetetlen kijönni, mindenbe beleszól, bár amennyire tudunk külön kasszán vagyunk tőle, mégis van hogy beleszól a költségvetéseinkbe. Attól tartok, hogy a gyerek nevelésében is ugyanez lesz. Szerintem egyáltalán nem fér bele, hogy egy család az anyóssal lakjon, hiszen nincs magánélet, nincs élettér. Nem 1 szobában szeretném nevelni a picit. Vélemény?

2020. aug. 28. 22:49
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
66%
Beszeld meg a paroddal, hogy neked ez igy nem jo, mondd el neki azt amit ide is le irtal es hatha valtoztatana miattad is meg a baba miatt is. Egyepkent gratulalok a babahoz, sok boldogsagot hozza!
2020. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
54%
SEMENNYIRE!
2020. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
1. Köszönjük szépen!
2020. aug. 28. 22:57
 4/38 anonim ***** válasza:
85%
Mi előbb külön költöztünk és csak utána jött a gyerek. Én sem bírtam volna. Most miért nem tudtok külön költözni?
2020. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
63%

Semennyire, az meg pláne, hogy beleszól a költségvetésetekbe, és nem külön kasszán vagytok.


Kedves párod még mindig a köldökzsinóron lóg, kényelmes anyukával élni.

2020. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Régen a családi házakban volt, hogy két generáció is együtt lakott. Semmi kivetnivaló nincs ebben. Abban viszont már van, hogy te nem jössz ki anyósoddal és a párod tudván ezt mégis erőlteti.
2020. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
83%
Ha a férjed ezt nem akarja tudomásul venni, akkor te 1-2 éven belül gyermekét egyedül nevelő anyuka leszel! És hidd el, még mindig jobb, mint az a javíthatatlan pokol, amiben most tartjátok magatokat!
2020. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%
Nyilván anyagilag nehezebb lesz, de a nyugalom megfizethetetlen előny.
2020. aug. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Most nézegetjük az eladó házakat, de csak nézegetjük. Ha mondom neki, hogy nézzük meg, semmi válasz. Kezdem úgy érezni, hogy csak húzza az egészet. Arra fogja, hogy még csak 2 hónapja van a jelenlegi munkahelyén. De attól szerintem már lehetne egyeztetni a tulajjal.
2020. aug. 28. 23:29
 10/38 anonim ***** válasza:
83%
Én 5 évig játszottam ugyanezt, csak gyerek nélkül. Nem változott semmi, szóval kiléptem a kapcsolatból.
2020. aug. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!