Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós engem leszar ?

Anyós engem leszar ?

Figyelt kérdés

26N vagyok párom 34F 3 éve vagyunk együtt

Az anyóssal nincs semmi bajom,kedves, normális, nem szól bele az életünkbe.

Ami nekem fura az az,hogy 2 hete koronás lett 3 munkatársam is,pár embert el is küldtek

Most pénteken lenne szülinap,nevnapozás én már 2 héttel ezelőtt szóltam a páromnak,hogy lehet megse kéne menni

Anyosnak is meséltem a munkahelyi koronárol,nem izgatta

Ma párom felhívott,hogy nálunk is megjelent a korona a munkahelyen,mesélte az anyjának is, az anyja egyből jajj kisfiam akkor ne gyertek inkább

Egy valamit nem értek nálam 3 koronás van tök mindegy

Pároméknál most jelent meg 1 koronás már panikol az anyós


Nálam miért szarta le eddig azt,hogy 3 ember koronás és kirugtak 10 embert, jöjjünk pénteken

Most meg párom után mégse jöjjünk ünnepelni


Nektek ez nem fura


2020. okt. 20. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, miért lenne fura, ő a gyereke nem pedig te...
2020. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Eddig nem vette komolyan. De most, hogy már a fia közelében is van, komolyabban veszi. Vagy úgy gondolja, ha már mindkettőtök részére van valaki, akkor az veszélyesebb.

Én ebbe semmit sem látnék bele, főleg így, hogy írod, hogy kedves és normális veled.

Nehogy már ilyen semmiből csinálj ügyet.

2020. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
En is a család része vagyok vagyis úgy érzem,és én a páronak is jelentem,hogy nem nagyon szeretnék így menni
2020. okt. 20. 12:40
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Vihar a biliben, mindenbe belekötsz.
2020. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem fura olyan mintha figyelembe se vennék amit mondok
2020. okt. 20. 13:02
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem fura!

Az, hogy kirúgtak 10 embert, annak mi köze anyóshoz?

Amig 1 családtagnak környezetében jelent meg a vírus, úgy gondolta, hogy nem annyira veszélyes, de mikor már több családtag közelében is, akkor már a veszély duplájára nő, hogy valaki esetleg beteg.

Nagyon kedves, rendes anyósod lehet, ha már csak ilyen mondvacsinált dolgokba tudsz belekötni.

2020. okt. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Óvodában dolgozik szerintem fel tudja mérni mennyire veszélyes a vírus
2020. okt. 20. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen, fel tudja fogni, de úgy látszik te nem tudod felfogni, hogy amíg 1 rokon környezetében tűnik fel vírus, addig az csak fele annyira veszélyes, mint ha mindkét ember környezetében van már vírus.
2020. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
kérdezd meg tőle.
2020. okt. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Tipikus esete annak, hogy ahol nincs probléma, ott csinálunk. Vicces, mint hogy megkérdeznéd tőle, rohansz ide névtelenül kérdést feltenni.
2020. okt. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!